Kartal Uğur Mumcu Tesisatçı

Kartal Uğur Mumcu tesisatçı firması olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kartal semtine servisimiz mevcuttur.

Uğur Mumcu Tesisat Tamiri

Kartal Uğur Mumcu tesisatçı bacalı, hermetik, baca fanlı, yoğuşmalı kombi bakım servisi ve petek temizliği işlemlerini sunmaktadır. Merkezi ısıtmalı evlerde petek kirlerinin cihaz ile çekilmesi sizin için yeterli olacaktır. Petek aşırı soğuk, hiç ısınmıyor gibi durumda tıkanmış petek katmanları olabilir. Ekibimiz gelip bazı ölçümler ve termal kamera ile analizler yapar. Cihazı petek kenarı, havlupan bölgelerinden bağlar. Kirli suyu tamamen çeker. Kirleri de kanalizasyona atar. Solüsyon ve temiz su ekleyerek yıkar. Kirler daha fazla çıkar ve hepsini aynı şekilde aktarır ve en ideal kıvama gelinceye kadar uygularız. Kartal Uğur Mumcu tesisatçı galvaniz, metal su borusunda kaçak bulma işlemi yapabilecek su kaçağı tespiti cihazı kullanmaktadır. Plastik su borusunda gizli su kaçağı ve yerini bulma işlemleri de dahil hepsi için tecrübeli ekibimiz vardır. Uzun ömürlü olması gerekirken, küçük kusurlar sorunu büyütür ve damlama yapan tesisatta yavaşça binalarda ıslaklık oluşur. O ıslaklık yaşanan kısımdaki tesisat için ses detektörü tam o noktayı incelerken, betonun içinden su kaçıran su tesisatı borusunun yerini kırmadan bulabiliriz. İşaretli kısmın kırılması direkt suyun sızdığı yere ulaşmamızı sağlar. Paslanan, su kaçıran galvaniz boruyu onarma ve değiştirme işlemlerinde de ekiplerimiz her zaman yardımcı olacaklardır.

Kartal Uğur Mumcu tesisatçı alaturka tuvaleti gideri taşı kırmadan tıkanıklık açma robotu ile hizmet vermektedir. Alaturka tuvalet taşkınını önleyen atık ilerletici anlamda kanal içine uygun teller ile tuvalet kağıdı, yabancı cisim ve atıklar için parçalama yöntemini kullanmaktayız. 20’den fazla aparat, 30 metre pimaş içine geçebilecek helezon yay ile dikkatli şekilde hiçbir noktayı ve pimaşı kırmadan atık durmasını ekiplerimiz önleyebilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87