Beykoz Yalıköy Tesisatçı

Beykoz Yalıköy tesisatçı firması olarak kombi petek temizliği , tıkalı gider açma ve kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Beykoz semtine servisimiz bulunmaktadır.

Yalıköy Tesisatçı Firmaları

Beykoz Yalıköy tesisatçı su kaçağı belirtileri olarak ıslaklık, rutubet, nem, su faturasının fazla gelmesi gibi sebepler olabileceğini ve su kaçağı tespiti cihazları ile binanın kırmadan, dökmeden taranmasını önermektedir. Su sayacı hızlı dönüyor ise bu belirtilerden bir tanesidir. Dış tesisattaki vanayı kapatmalı ve bizi aramalısınız. Su sızıntı araştırması tesisat borusundan geçen suyun basınç değerinde eksilme olup olmadığını basınç testi ile bulunmasıyla başlar. Su sayacında arıza varsa onarım işlemleri de yapılabilir. Sızma belirtisi çok küçük ise ilaç, tazyikli su kaçıran borular için detektör robot taraması ile aranması yapılır ve o noktada onarım başlar. Beykoz Yalıköy tesisatçı kombi nasıl az yakar, az yakan kombi ayarı ve bakımı işlemlerinde petek temizliği ile güvendesiniz. Kombi parça arasızı ve tıkanan kısımları varsa temizlenirse, petek kirleri cihaz ile alınırsa şu andakinden daha iyi sıcaklıklara ulaşabilirsiniz. Kombi için 40-50 derece ısılar ideal iken 70 dereceleri zorlayıp, kombi arıza sinyali veriyor gibi durumlarla maruz kalıp yine peteğin soğuk kalması durumları ile karşı karşıya müşterilerimiz var. Elbette bizi aradıktan sonra getirilen cihazı peteğe bağlayıp kirleri solüsyon ile alınmasından sonra bu tür durumlar inanılmaz azalmaktadır. Solüsyonlu sıvılar ile petek temizleme işlemi birkaç saatte tamamlanır. Evinizde kirlenme, petekten eşyalara su akması gibi durumları yaşanmaz. Testler ve kontroller itinalı ile yapılır.

Beykoz Yalıköy tesisatçı bulaşık yıkarken lavabom tıkandı diyorsanız tıkanıklık açma robotunu denemenizi öneririz. Bulaşık yıkama sırasında lavaboya düşen gıda artıkları lavaboyu tıkar. İlk seferde olmasa da ilerleyen zamanlarda oluşur ve kullanım hatasıdır. Basit şekilde kanalda duran nesneleri önce kamera takıp, sonra robotumuzun açıcı teli ile kırmadan temizleyebiliriz. Lavaboya kimyasal dökerek açma işlemlerini önermiyoruz. Kimyasal etkileşime girerek yanıcı etkiler oluşturabilir. Lavabo tesisatını koruyarak temizlemek için bize danışınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87