gürsel tesisatçı

Kağıthane gürsel mahallesi tesisatçı , su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servislerinde yanınızdayız. Tesisatçı olarak aynı gün servis hizmeti vermekteyiz.

Gürsel tesisatçı pratik çözümlerin adresi olmaya tecrübeli elemanlarımız ile devam ediyor. Aktif kullanılan tesisatlar zamanla yıpranmaya başlar ve bu durumu biraz da bizim yardımımızla lehinize çevirebilirsiniz. Peki ne yapabilirsiniz?

Su kaçağı konusunda uzmanız

Gürsel tesisatçı ile su kaçağı olan binalardaki ihtimalleri öğrenmek ister misiniz? Her tesisattaki yıpranmalar zamanla minimal düzeyde başlar ve buna neden olan belki betonu delerken boruya zarar verilmesi, hafif içe doğru büklüm olması olabilir. Sızan kısımdan gelen sular zamanla hafif şekilde tazyikli akar ve o bölgelerden gelen sızıntılar maalesef can sıkıcı boyutlara ulaşabilir. Sırılsıklam olan beton içinin bir anda kurumasını kim bekleyebilir ki? Eski tip binalara sahipseniz özellikle beton aralarındaki çatlaklardan gelen sızıntılar problemi büyütebilir. Akustik cihaz ile o bölgedeki suyun nereden aktığını görebiliyoruz. Hasar görmeden beton içinin analizini yapmak için pratik bir yol olduğunu düşünüyoruz. Cihazın önemli bir marifeti sadece sesleri dinlemek ve analizler yapmak değildir. Farklı şekillerde analiz imkanları ile personelin tüm yüzeylerdeki toplanan suların nerelerden aktığını bulması hızlı şekilde tamamlanabilir. Siz de gelin bugünden itibaren bahsettiğimiz konulardaki sıkıntıları aşmak için bizden yardım alın.

Gürsel tesisatçı olarak lavabo tıkanıklığı içinde bizden destek alabilirsiniz. Sızdıran veya içi atık ile dolan, pompa ile açılamayan ne kadar tesisat varsa onları açmak için biz yanınızdayız. İstanbul’daki en başarılı teknik servisi arıyorsanız, ekonomik fiyatlı tariflerimizi de özellikle incelemenizi öneriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87