telsizler tesisatçı

Telsizler tesisatçı firmamız ile kırmadan kameralı su kaçağı bulma , robotla gider açma ve petek temizliği konularında hizmet alabilirsiniz. Tesisatçı olarak son teknoloji kamera sistemleri ve kanal açma makineleri ile hizmet vermekteyiz.

Kağıthane telsizler tesisatçı ile petek sistemler, kombideki su üretme sıklığının azalması, giderek düşmesi ve artık randımandan çok uzak bir noktaya ulaşmanız sıkıntılarına karşı tam anlamı ile çözüm üretilmesi mümkündür. Bazen erteleme ve kaçak varsa “en fazla ne yapabilir ki” diye düşünceler aklınıza gelebilir. Emin olun duvar kabarmaları, sarı renge doğru dönmeye başlaması gibi neticeleri yaşamanızı hiç istemiyoruz.

Bir tesisatçıdan daha fazlası

Telsizler tesisatçı fark oluşturacak şekilde analize önem veren bir firma olup, sorun çözülmesi için geniş şekilde tarama sistemlerini kullanmaktan çekinmeyecektir. Kaçak olan bir binada eğer söz konusu sıcak sular ise aşınmalar haliyle biraz daha külfetli ve hızlı gelişebilir. Çünkü 100 dereceye yakın şekilde ısınan suların duvar içine akması biraz da buharın da etkisi ile beton içinde çözüntülere yol açacaktır. Buhar nedeniyle hava biraz daha nemli gibi etkiye kavuşurken maalesef 10 saniyede sadece 1 damla sızma olsa bile yine bu etkilere ulaşılması mümkündür. Su elbette zamanla soğuyacaktır fakat o akıp gittiği noktalarda maalesef yeni eklenen sıcak sular ile yine bir miktar sıcak şekilde duracaktır. İşte bu alanda termal kamera ile nehir gibi yol alan sulardaki etkilerin nerelere kadar ulaştığını anlayabiliyoruz. Boru yeri zaman gözlerimizin önünde noktasal tespit edilirken beton içine akan suyun da sıcaklık olarak görüntülenmesi sağlanıyor. Geriye kalan tek şey sızdıran kısmı bulmak ve bu da elimizdeki teknoloji ile çok zor değildir. Telsizler su tesisat ile kaçaklar konusunda biraz nem artışı ve havanın daha kalitesiz hale dönüşmesi belirtilerine dikkat etmeli ve bizleri hemen aramalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87