hamidiye tesisatçı

Hamidiye tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanmış gider açma ve petek temizliği konularında servis hizmeti veriyoruz. Tesisatçı olarak Kağıthane bölgesine aynı gün hizmet sağlamaktayız.

Mahallesi Tesisatçı

Kağıthane hamidiye tesisatçı uzman ekibimiz ile biraz doğal afeti andıran problemlerle buluşmanız durumunda da desteğimiz devam edecektir. Söz gelimi eğer yoğun şekilde yağmur suları ile mücadele ettiğiniz zamanlar oluyorsa iki şekilde sorun karşınıza çıkabilir. Öncelikle lağım yani kanalizasyon hatlarına dair oluşabilecek su yükselmesi bu maddelerin bir kısmının apartman içine ve oradan da alt katlara ulaşmasına yani lavabo veya tuvalet giderlerinden yukarı çıkmasına neden olabilir. İkincisi ise çatıdan sızan sular etrafı bir hayli ıslatabilir.

Hamidiye tesisatçı ile yukarıdaki anlattığımız iki soruna tek firma olarak yanıt buluyoruz. Tuvaletlerdeki su yükselmeleri gerçekten şehir kanalizasyonundan kaynaklanıyorsa bu yüksekliğin azalması için cihaz kullanılması gerekiyor. Bunu direkt logar hattından yapmak daha mantıklıdır. Belki bu süreçte logar içinde kalan bazı büyükçe atıklar suyun ilerlemesini oldukça zor duruma sokuyor olabilir. Gerekirse sizin dairenizde bulunan atık hatları içinde ilk başta pompa ile biraz rahatlatma işlemi akabinde tam olarak gider içine kanal açıcı ekleyerek tamamen borularda kalan irili ufaklı ne kadar cisim varsa onların daha aşağıdaki sistemlere ulaşmasını sağlayabiliriz. Biraz zaman alacaktır fakat asla tam gün sürecek bir işlem değildir ve 1 saat içinde bile kolaylıkla tamamlanabilir.Hamidiye su tesisat ile çatıdan akan yağmur sularının ıslattığı betonları kuruması için havalandırma yapmanız şarttır. Ayrıca çatıda sırf bu nedenden ötürü bazen temiz su boruları da çatlayabilir. O sızıntıların tam yerlerini bulmak için akustik cihazlarımız göreve hazırdır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87