şirintepe tesisatçı

Şirintepe tesisatçı ile kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanmış gider açma ve petek temizliği gibi konularda profesyonel servis hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda bulunan cihazlar sayesinde hayat kolayşıyor bütçenize zarar vermeden işlem yapıyoruz.

İleri düzey tesisat hizmeti

Şirintepe tesisatçı arıza bakım alanlarımızdan belki de sürekli olarak gün içinde çok sayıda kullandığımız bir konuya değinerek “acaba neler yapabiliriz” sorusuna dilerseniz birlikte yanıt bulmaya çalışalım. Sifon sistemler duvar içlerinde sabitlenmiş, bazen ise boruların fayansın dışında yer aldığı şekilde oluşurken tuvaletlere temiz su gönderme ve bu kısımlardaki atıkların hızlıca yol almasını sağlamaktadır. Bazen su akışı durma noktasına gelir ve ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Bakın biz bu vakalarda neler yapıyoruz?

Şirintepe tesisatçı olarak sifonlardaki akışı duran sorun için birkaç tane olası senaryoyu sizlerle paylaşabiliriz. Öncelikle sifondaki tıkanıklık akışın durmasında engel olabilir. Bazen sifonlardaki hortumun bir ya da birkaç kat katlanacak şekilde oluşturması ayrıntıdır. Sifondaki hortumun bağlı olduğu altık su borusunun içine düşen bazı maddeler tıkanıklık oluşturarak burada akışın hiç olmamasına neden olabilir. Sizce bu tesisatı olduğu gibi söküp atmamız gerekiyor mu? Bahsettiğimiz sorusunun şartları eğer yukarıdaki gibiyse “hayır” yanıtını vermemiz kolaydır. İncelemek ve hasarları bulmak, oralarda onarım yapmak ve bunu gerekirse 1 saat içinde tamamlamak bizim vazifemizdir. Bize güvenmeli ve Çözüm Merkezi çalışma tekniklerinin uygulanması ile tesisatlarınıza az bir bakım ücreti ile yeniden kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Şirintepe su tesisat ile koku yapan sifonlardan, devamlı sızdıran veya içinde hiç su kalmayan sıkıntılarına kadar hepsi için destek alabilirsiniz. Teknolojinin ne kadar yakınında olursak, sizlere o derece yardımcı olabileceğimizi düşünmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87