Caddebostan tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği konularında profesyonel servis hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Caddebostan tesisatçı işlemlerimizdeki taktiklerimiz ile bizleri tercih eden müşterilerimizden takdir alarak işimize daha fazla bağlanmaya devam ediyoruz. Zaten tesisat işlemleri bizim uzmanı olduğumuz konular ve herkesin bildiği işi yapması gerektiğini düşünüyoruz.

Kadıköy Bölge Tesisat Hizmeti

Caddebostan tesisatçı ile soğuk su tesisatlarındaki olası arızalara karşı neler yaparak daha az etrafı kırarak ve özellikle kırdığımız noktadan nasıl sızıntıyı da hemen bulduğumuzu anlatmak istiyoruz. Bu teknoloji çok yeni değil son birkaç senedir kullanılıyor ve Türkiye’de kısıtlı sayıda ve alanında kaliteye odaklı, sorunu hemen çözmek isteyen tesisat ustaları kullanmaktadır. Amaç ses teknolojisi ile verileri kontrol etmektir. Cihaz ile çok sayıda farklı analiz teknikleri sert bir yüzeye yerleştirilen mikrofon diyebileceğimiz vantuz gibi bu kısımdaki sesleri hızlıca çekebilen ve göstergeye yansıtabilen teknolojinin kullanılmasından bahsediyoruz. Sızıntı olan bölgelerde belki bezir yağı veya sülyen boyanın tam olarak yeteri kadar boru iç kısımlarına sürülmemesi bir etken olarak sızıntıyı oluştursa da bunları bilmek sorunu maalesef çözmüyor. Bar basıncı gibi bir analizi birkaç santim beton arkasında bulunan borudan ölçerek ve bunu o odadaki tüm ilgili soğuk su tesisatlarında yaparak sıkıntılı olan bölgeyi bulmak genelde bir oda da 5-10 dakika çalışma gerektirir. İşaretlemeden sonra tekrar dönülür ve aynı noktalar araştırılır. Kırma işlemine geçilerek sorun hızlıca aşılır. Caddebostan su tesisat ustalarımız ile artık tanıdığınız veya “daha ucuza ben bu sorunu çözerim” diyen ekipleri değil, uzmanlardan yardım alın.

caddebostan tesisatçı

Bir cevap yazın

0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA