tophane tesisatçı

Tophane tesisatçı servisi ile kırmadan kameralı su kaçak tespiti , tıkalı tuvalet veya lavabo gider açma işlemerli robot cihazlarla yapılmaktadır. Tesisatçı olarak tophane semtine hizmet sunmaktayız.

Su tesisatında Profesyonel hizmet

Tophane tesisatçı tamircilerimiz ile tuvaletlerde hiç de görülmesi alışık olmadığınız canlılara, böceklere karşı dikkatli olmanızı öneriyoruz. Siz farkında olmayabilirsiniz fakat beton içlerindeki borulardan bir tanesi kırıldığında ve içi genelde minimal düzeyde su bulunan bu boruların içine bazı böcek, kurt, solucan girebilir. Tuvaletten başlayacak şekilde çıkacaktır ve sifonu çekseniz de ikinci bir probleminiz var. Çünkü o çatlaktan atık su bina içine düşecektir. Kısacası bu problem için biraz profesyonel şekilde konuyu ele almak gerekiyor.

Tophane tesisatçı ile hasarlı boruların yerlerini bulmak ve onları onarmak zor bir iş değildir. Elbette etkili şekilde yapmak ve bunu tam kırılacak beton parçacığını kapsayacak şekilde uygulamak en önemlisidir. 1-2 metre sapma olsa fazladan tadilat ve külfetin yanı sıra binadaki maddi kaybı da göze almak istemeyen bir ekibimiz var. Bu nedenle hata yapmaya pek hakkımız yoktur. Gider içine bir kamera gönderilse ve onu takip ederek kusurlu kısımları bulsak sizce çok zor olur mu? 30 metre uzunluğa sahip bu kablolar ile pek zor değildir. Üstelik sizin zemininizde veya alt katlarda ise de mutlaka bulunacaktır. Yer sabitleme yapılmasının ardından kırık kabloyu görmek için minik bir yer beton zeminde kırılacaktır. Ardından boru parçacığı uzunluğu kadar bir alandan başlamak üzere o bölgedeki boru çıkartılır ve yenisi takıldıktan sonra son kontroller gerçekleştirilir. Sizce de artık bu modern tekniklerin sizin de tesisatınızda uygulanmasının zamanı gelmedi mi? Tophane su tesisat ile artık banyolarınızdaki kötü kokular ve hızlıca gitmeyen su birikintilerine karşı da yardım alabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87