Çekmeköy Mehmet Akif Tesisatçı

Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizleme servisimiz mevcuttur. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Çekmeköy semtine hizmet vermekteyiz.

Mehmet Akif Tesisat Firmaları

Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı sigortada su kaçağı bulan tesisat firmasıdır. Sigorta kutusuna su damlıyor ise su kaçağı tespiti ekiplerimizi arayınız. Farklı türde kaçaklar içinde her zaman hazırız. Su kaçağı sigortanın kısa devre olmasını, yangının sebebi olabilir. Vakit kaybetmemeli ve su vanasını ilk önce kapatmalısınız. Suyun göründüğü alanları detektörle tarayıp, ıslaklık olan izleri takip ederiz. Üst katları da alakadar edebileceğini, fakat sizin veya üst kat komşunuzun su tesisatındaki kaçakları gösteren basınç testi ile ilgili katı bulup, orada detektör taraması yaparak tüm sorunları görebiliriz. Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı zeminden ısıtmalı peteklerin ısınmamasını cihazla açan temizleyen petek temizliği servisidir. Diğer ısıtma tesisatlarına göre biraz geç sıcaklık vermesiyle bilinen bu sistemlerde ilk kullanımdan itibaren birkaç sene pek soğuma olmaz. Ama her tesisatta olduğu gibi kireç, pas artmaya başladığında soğuma olur. Ekiplerimiz gelip sıcaklık testleri ile en çok soğuma yapan alanları bulup, zeminden ısıtmalı tesisatı temizleyen makine ve solüsyon karışımını eklemesi ile kanaldaki kirlerin çözelti duruma geçip çekilmesini sağlar ve %40 gibi oranlarda yakıt tasarrufu, sıcaklığın artması gibi güzel yan etkiler evinize gelebilir.

Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı gider borusunda usta tesisat hatasını kırmadan bulan servistir. Hatalı döşenen gider atık borularını bulmak için atık duran noktaları ve içten kamerayla araştırma yapmamız gerekir. Örneğin, tuvalet pimaşı gider başlangıcı kullanılarak o alana kamera takılıp araştırılır, dıştan atık bulucu detektör ile tarama yapılarak sorunlar tespit edilir. Düzeltilecek gider boruları ve betonu kırmadan tıkanan pimaş borusu içindeki atıkları parçalayan tıkanıklık açma robotu özel yayları ile sorunlarınız birkaç saatte yok olabilir.

 • Çekmeköy Mehmet Akif tesisatçı
  Çekmeköy Mehmet Akif tıkanıklık açma
  Çekmeköy Mehmet Akif lavabo açma
  Çekmeköy Mehmet Akif tuvalet açma
  Çekmeköy Mehmet Akif gider açma
  Çekmeköy Mehmet Akif kanal açma
  Çekmeköy Mehmet Akif pimaş açma
  Çekmeköy Mehmet Akif tıkalı gider açma
  Çekmeköy Mehmet Akif su kaçağı tespiti
  Çekmeköy Mehmet Akif kameralı su kaçağı tespiti
  Çekmeköy Mehmet Akif su kaçağı bulan tesisatçı
  Çekmeköy Mehmet Akif su kaçağı bulma
  Çekmeköy Mehmet Akif petek temizliği
  Çekmeköy Mehmet Akif petek temizleme
  Çekmeköy Mehmet Akif kombi petek temizliği
  Çekmeköy Mehmet Akif kombi petek bakımı
  Çekmeköy Mehmet Akif kombi bakımı
  Çekmeköy Mehmet Akif robotla tıkanıklık açma
  Çekmeköy Mehmet Akif tuvalet açan tesisatçı
  Çekmeköy Mehmet Akif lavabo açan tesisatçı
Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87