Onurkent Tesisatçı

Onurkent tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti cihazları var ALT KOMŞUYA SU AKIYOR İSE BİZİ ARAYIN ! Aynı zaman tuvalet , lavabo ve pimaş tıkanıklığını robotla açıyoruz. Tesisatçı olarak çağın en modern cihazları bizde mevcuttur.

Onurkent Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Başakşehir Onurkent tıkanıklık açma lavabo suyunun gitmemesi, küvetteki suyun taşması, mermer yüzeyin altından su damlaması, evye delinmesi, kirlenmesi, tıkanma oluşması gibi pek çok sorun için su tesisatı firmamız yardımlarına devam etmektedir. Mevcut dışardan gözlem yaparak her soruna aynı yaklaşımı kullanamazsınız. Bazen evye içine cam kırıkları sıkışmış ve delmiş olabilir. Bazen ise yalnızca normal saç ve sakallar vardır. Temizleme başlığı için basınçlı su pompası ile oradan kanalizasyona geçmesi sağlanabilir ve en iyi çözümleri bol yedek parça içerisinde sizlere sunuyoruz. Onurkent tesisatçı ile su kaçağı tespiti için arama cihazı, detektör kullanımı, arızayı bulabilecek mekanizmalar konusunda uzman bir kadroya sahibiz. Bina içleri ve apartman merdivenleri ve dış cephelerde nemli, ıslak veya kokulu bazı belirtiler varsa ilgili sistemlerin araştırılması gerekebilir. Bunu şebeke suyu sızıntısını bulmak için tadilat olmadan basınçlı test pompaları ile uygularken, atık boru içindeki problemler için ise yaylı gider içi kameralar gibi özel olarak geliştirilen görüntü aktarıcı cihazlar ile en iyi oranda analiz yapabiliyoruz.

Onurkent tesisatçı bide tuvalet lavabosu problemi, tıkanması gibi durumlar için su tesisatçısı olarak yardımlarını her zaman sunmaktadır. Genelde hastane ve otel gibi binalarda yer alsa da evlerde de kullanılan bir birimdir. Yalnız tuvalet sanılarak kullanılması başa bir hayli sorun oluşturabilir. Orada sıkışan katı atıkları yeniden açmak için bir devinim meydana getirmek şarttır. Biz de bu amaçla tıkanma konusuna uygun iki farklı robot kanal açıcı arasında bazı seçimler yaparak en iyi oranda çözümü yerine getiriyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87