Tantavi Cihazlı Tesisatçı

Tantavi cihazlı tesisatçı firmamızda su kaçağı tespiti kameralı sistemler kullanılarak yapılır ayrıca cihazlı su tesisatçısı olarak robotla tıkanıklık açmaktayız. Tesisatçı firmamızda modern teknik cihazlar  kullanılarak hizmet verilmektedir.

Tantavi Cihazlı Su Tesisat Firması

Tantavi cihazlı su kaçağı tespiti uzman tıkanma sorununa çözüm firması olarak basınçlı suları kullanmaktayız. Unutmayınız ki tuvalete dökülen o sifon suyu boruları değil küveti temizler. Tantavi tıkanıklık açma ise aynı suyu boru içinden tazyik özellikli aktaracak sistemlere sahiptir. Bunda rastgele davranmak yerine kameralar ile takip ederek devam etmekteyiz. Artık geriye kalan tek unsur yalnızca 20-30 dakika gibi bir zaman vermenizdir. Tantavi cihazlı tesisatçı modern bakış açısına uzun süre önce geçmiştir. Bu sayede alınan kızıl ötesi sinyal sonucunda üretilen verilerin el bilgisayarlarına aktarılması ile oluşan renk paletlerindeki değişimler ile duvar arkası sistemlerde ne kadar boru ve sızdırma varsa biz anlık olarak izleyebilmekteyiz. Tantavi su kaçağı tespiti ne kadar pahalı cihazlar kullansak da teknik servis ücreti bakımından bunları asla müşterilerimize aşırı noktalara varıncaya kadar yansıtmama kararı alan bir firmadır. Yalnız doğruluk payı yüksek olan bu hassas ölçüm cihazları ile en ileri teşhisler yapılırken en ufak darbe veya betonu delme işlemi uygulanmaz. Bu süreç ancak çalışma sonrasında en doğru kararlar alınırken yapılır ve bu sayede tüm müşterilerimizden teşekkür mesajları almaktayız.

Tantavi cihazlı tesisatçı pas çözücü kristaller ile kalorifer sistemlerine tam olarak işleyen ve korozyon başlamasına neden olan faktörleri sistemden dışarı çıkartabilir. Tantavi cihazlı petek temizliği varsa eğer yeniden en ileri noktalara varıncaya kadar derinlemesine hijyenik duruma dönen radyatörler asla hayal değildir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87