Mehmet Akif Cihazlı Tesisatçı

Mehmet akif cihazlı tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma hizmetleri verilmektedir. Cihazlı tesisatçı yetkililerimizin banyolarda yer alan duşakabin sistemlere ilişkin sızdırma gibi konularda yardımları bulunuyor ve örnek bir soru işareti ile devam edelim. Duşakabin kullanırken tesisattaki suların alt kattaki daireye sızdırması ve sadece her duş alım sırasında bunu yapması vakası sonucunda sorunun duşakabin sisteminden olmadığı anlaşılırsa ne yapılması gerekiyor?

Mehmet Akif Su Kaçağı Tespiti

Mehmet akif cihazlı tesisatçı olarak evlerde sıklıkla görmeye alıştığımız bu temizlik ünitelerinde her zaman bu tür vakalar görülme olasılığı düşüktür. Fakat aşılması imkansız bir şey de değildir. Sorun üretici veya satışı yapan firma tarafından montaj zamanda arızalı olarak kurma işleminden kaynaklanmış olabilir. Duş alınması sırasında kabin içerisindeki duş teknesinin duvar ile bağlantılı olarak çıtalarının arasındaki mesafede yer alan silikon bir vakit sonra esneme yaparak sızıntı oluşturabilir. Duş kullanıldığı vakitlerde giderin pimaş içine girdiği kısım dediğimiz yani derz boşluğunun hemen altında alt katlara doğru yol alabilir. Bu tür vakalarda önerilerimiz duşakabin montajını firmadan tekrar yaptırmanızdır ve sonuç alamamanız durumunda biz ilgili gider evyesini açarak kamera ile araştırma yaparak sızdıran bölgeleri bulabiliriz.

Mehmet akif cihazlı tesisatçı üstün hizmet kalitesini sizlere sunmaya devam ediyor ve servis bakım çalışmaları sırasında fazla vakit almadan ve sızıntı oluşturan kısımlarda maksimum şekilde araştırma yaparak bunu fazlasıyla yerine getirdiğini düşünüyoruz. Sizde uygun rakamlar ile bu hizmeti alabilir ve saatin kaç olduğuna bakmaksızın bizleri arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87