Tantavi Tesisatçı

Tantavi tesisatçı firması olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , yaylı robotlarla tıkanıklık açma ve su tesisatçısı hizmetleri vermektedir. Tesisatçı olarak modern teknik cihazları kullanarak hizmet vermekteyiz.

Tantavi Cihazlı Tesisatçı

Ümraniye Tantavi tesisatçı delinme vakaları olan tüm borulardaki ana nedenin kireç, pas veya duvarı delme aşamasında boruya denk gelme gibi birkaç tane sebepleri olduklarını bilir. Tantavi su tesisatı onların yerlerini bulmada uzman derecesinde anlık sinyal ve güvenilir bir rapor oluşturan ses dalga kontrolü ve analiz sonuçları, ısı yalıtım ve değerlerindeki anormalliklerinden, nem gibi duvar içinde hapsolmuş sıvıların ölçümlerini yaparak hızlıca bulabilecek standarttadır. Yalnızca Çözüm Merkezi kalitesi tüm bina içinde ne kadar problem varsa giderilmesi için son derece yeterlidir. Tantavi tesisatçı farklı ve nadir görülen vakaları da sizler için araştırabilir. Tantavi su kaçağı tespiti bol yedek parça ve sorunların sebepleri ile bulunmasına mahal vermektedir. Arızalı bir parçanın oluşması ve oradan su geçiyor olması sızdırma ihtimalini oluşturur ve klozete gelen temiz su (rezervuara giden su) borusunda kılcal bir çatlak direkt fayans altlarının sürekli ıslak kalmasını sağlar ve bunu fark edersiniz. Biz suyun farklı yönlere doğru gidecek olmasına rağmen o bölgeyi adeta bir nehir gibi yol alan fayans altı bölmede termal cihazlar ile bularak en gerekli kısımları kırıyoruz ve tadilat masrafını azaltıyoruz.

Tantavi tesisatçı binalarınızda yayılmakta olan koku tespitini en iyi şekilde yerine getiri. Tantavi tıkanıklık açma ekipleri ile duvar içlerinden veya herhangi farklı bölgelerden gelen istenmeyen kokuların kaynağının apartman içinde nereden kaynaklandığı boru içine aktarılacak kameralar ile rahatlıkla bulunabilir. Diğer taraftan direkt sizin hattınızdan kaynaklı ise robotumuzu kullanarak atık temizliği ve gece gündüz vardiyalı olarak sürekli ekibimiz tarafından yerine getirilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87