Tantavi Tıkanıklık Açma

Tantavi tıkanıklık açma robotla kırmadan özel makinalı sistemle tuvalet açma , lavabo açma ve gider tıkanıklığı açma hizmeti verilmektedir. Tantavi tesisatçı olarak aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan tıkanıklara müdahale etmekteyiz.

İstanbul Tesisat

Tantavi tıkanıklık açan tesisatçı ile rögar içindeki birikmelerin aşırı artması ile tuvaletlerden yeni eklenen atıkların gidemeyeceği gibi geri gelmesi gibi sorunları halledebiliriz. Bildiğiniz gibi her binada toplanan tüm atıkların kanalizasyona iletilmesinde geçici alanlar mevcuttur ve buradaki hat ne kadar geniş ayarlanmış olsa da zamanla maalesef tıkanabiliyor. Bizler robot sistemleri kullanarak pimaş temizleme çalışması başlatmak üzere yalnızca o kanalların içine sığabilecek bir sistem ile örneğin karton parçası, tuvalet kağıdı veya bildiğimiz atığa yönelik yüzlerce parçaya bölünmesini sağlayacak bir başlık ile çözüm getirebiliriz. Tantavi tıkanıklık açma ile atık temizliğinde en sık rastlanan bölgelerde çalışmalar yürütüyoruz. Yemek artıkları nasıl bir mutfak lavabosunu zamanla daraltabilirse bizim amacımız tamamen en ufak bir zedeleme de oluşturmadan açmaktır ve lavabolarda basıncı büyük oranda kullanıyoruz. Eğer yeterince güçlü bir düzeyde o geçişin kapandığı bölgeye çok yakın alanda yapabilirseniz etkisi yüksek olur. Yalnız lavabo küvetinden uygulanan bir pompa uygulamasının her zaman işe yaramadığını artık anlıyorsunuz sanırım. Sizlerde bu basınç makineleri ile tıkanma açma çalışmalarımızı hemen almak için bizleri acilen arayınız, çünkü sizlere çok yakında ofisimiz var.

Tantavi tıkanıklık açma ekipleri araçları ile arama yapmanızdan sonra yarım saate yakın süre içerisinde gelerek sorunu çözmeye çalışacaktır. İddialı ve garantili anlayışımızdan yani pimaş yıkama sistemlerimizden mutlaka yararlanmalısınız. Emin olmalısınız ki market ürünlerinin alınıp sırf açma vaadi var diye sürekli kullanılması sizlerin kesesine düşman hareket olacaktır ve biz tek seferde tamamen problemi hallediyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87