Bolluca Tesisatçı

Bolluca tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma hizmetleri gibi profesyonel su tesisatçısı hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak edindiğimiz bu cihazlarla gereksiz yere kırım döküm işlemlerine son veriyoruz.

Evinizi Kırdırmadan Önce Bizi Arayın

Arnavutköy Bolluca mahallesi tesisatçı planlı ve özverili bir çalışma takvimi içerisinde su tesisatı sorunlarına aynı gün çözüm sunabilecek bir alt yapıya sahiptir. Sizden aldığımız bilgiler ve uzmanlarımızın araştırma yapması ile belirgin olan veya cihaz analizleri ile yeni sorunların bulunması dahil kapsamlı bir araştırmayı sunuyoruz. Duvardaki pul pul dökülen veya ıslanan yüzeyleri araştırma yapılması için basınç testleri, ses detektörü, metal borularda paslanma yerinin bulunmasında termal kamera, atık boru içine yönelik kameralı araştırma ve daha fazlasını sizlere sunuyoruz. Bolluca su kaçağı tespiti için bizi aradığınızda cihazlarımızı kurup sızıntı yapan borunun yerini noktasal olarak buluyoruz.

Bolluca tesisatçı kimyasal dolgu malzemeleri kullanarak su kaçağı bulma ve tamiri konusunda özellikle sıcak ve soğuk su şebekelerinde bazı kapatıcı onarımlar yapabilir. Yalnız söz konusu plastik giderin bazı nedenlerden ötürü kırılması, çürümesi ise orada parça değişimi daha esaslıdır. Hatta pek çok müşterimiz, kimyasal yerine sıfır bir boru ile değiştirmeyi daha çok benimseyebilmektedir. Borudan ilk ayrışan yani ufak bir delinme bile olsa basınçtan ve sürekli sistemlerde su olmasından dolayı bir gürültü oluşur ve devam eder. O ses beton aralığı, kirişlere çarpma anında sesi biz akustik cihazı zeminlere, duvarlar tutarak sesin nereden geldiğini anlamak için binada tarama işlemi yaparak, tadilatı inanılmaz düşük tutacak bir analizi sizlere sunuyoruz.

Bolluca tesisatçı ile klozet arkası sifon kirliliği, tıkanması, su akmaması, kaçak problemi dahil hepsi için su tesisatçısı firmamızı arayabilirsiniz. Rezervuar basınç topu, şamandıra arızası için düzenlemeler, arızalı parçanın değişimi gibi konularda güvenilir bir yardımcı arıyorsanız, telefonlarımız her zaman açıktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87