Nispetiye Su Tesisatçı

Nispetiye su tesisatçı hizmetleri veren firmamız su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tesisat konularında makine sistemleri kullanmaktadır. Tesisatçı olarak mondern teknik cihazlarla aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet sunuyoruz.

Nispetiye Su Tesisat Firması

Nispetiye tesisatçı prensiplerimiz dahilinde eğer bir boru içinde kireç ve benzeri maddeler varsa onları söküp atmaktansa tam aksine kurtarmaya çalışırız. Sıcak su hatlarını ele alacak olursak, bazen az su üretilen tesisatlara sahip olabilirsiniz ve madem su pek fazla değil o halde bende az kullanırım veya hiç kullanmam diyebilirsiniz. Bu zaman zarfında boru içindeki kireç miktarı zamanla artmaya başlar ve boruları tıkar. Kullanmaya karar verdiğinizde ise yoğun kireçten ötürü su renk değişimine uğramıştır. Zamanla rengi açılabilir fakat kireç adeta yapıştırıcı gibi boru içinde kalmaya devam edecektir. Biz bu problemi çözmek için sizlere birkaç tane öneri getirmek istiyoruz. Nispetiye su tesisatçı olarak kimyasal kullanımı ile kireçleri sistemden ayırarak, dışarı çıkartmak mümkündür. Biz bunu kırmadan yapabiliriz. Söz gelimi eğer demir borularda tıkanıklık varsa kimyasal kullanımı hayati değerde önemlidir. Bu çözücü maddeler devreye girerse zaten tadilat anlamında oluşabilecek hasarlarda ortadan kalkacaktır. Plastik borularda ise durum biraz daha farklıdır. Borular biraz gereksiz yere uzatılır, ek yerleri döşenir ve fazlaca su ısıtılırsa tıkanıklık oluşabilir. Basınç makineleri kullanılarak ses analizleri ve ses dalgalarının araştırma sonucunda suyun ilerleme şeklindeki hareketini dikkate alarak çıkardığı sesleri takip eden cihazımız ile nerede yoğunluk var hemen bulabiliyoruz.

Nispetiye su tesisatçı ekiplerimizce plastik borulardaki kireci temizlemektense onları değiştirmenin faydalı olduğunu düşünüyoruz ve anlattığımız cihaz bu anlamda alanında en iyisidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87