Osmaniye Tesisatçı

Osmaniye tesisatçı hizmetleri şöyledir kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma , petek temizliği ve su tesisat servisleri aynı gün verilir. Tesisatçı olarak son teknoloji yöntemlerle ev ve iş yerlerine hizmet sağlamaktayız.

Osmaniye Su Tesisat Ustaları

Osmaniye tesisatçı paylaşımcı bir ekiptir. Bilginin paylaşılması gerektiğini düşünürüz. Bizler çalışma sırasında yanımıza gelerek bilgi alınmasına karşı değiliz. Bir yarım saat süre içinde eğer banyonun lavabo musluğunun hemen yanında bir bölgeyi işaretleyip, buranın kırılması gerekliliğini söylüyorsak sizlere ispatını termal cihazlar ile isterseniz gösterebiliriz. Osmaniye su tesisat ağırlıklı duvar içinde patlayan boruların neden böyle bir şey yaptığını sizlere anlatmak ve merak edilenleri biraz cevaplamak istiyor. Eski binalarda o zamanlar pek plastik borular yoktu ve demir borular döşenmişti. İşte o vakitlerden itibaren çürüme süreci bir nevi plastiklere göre daha hızlı ilerlediğini söyleyebiliriz. 10 yıl önce döşenmiş her iki tip boru arasında en fazla riski barındıran demir borulardır. Çünkü içinden geçen temiz suyu paslandıran, kireci en fazla içinde tutan bu alaşımlı malzemeler bir nevi destek olmaktadır. Kırılmasının diğer nedeni de oluşan su basıncının biraz fazla gelmesidir. Örneğin sıcak su geçen, kaynama derecesinin hemen altında veya biraz aşağısında olması basıncı artıran bir faktör olup genleşmeyi ortaya çıkaracaktır. İşte bu anlarda basınçtan dolayı en zayıf ve belki pasların zayıflattığı yerlerde yıpranma, delinmeler görülmeye başlayabilir.

Osmaniye tesisatçı fazla vakit kaybetmeden binalara gelebilir. Islanan duvarlar önemli belirtidir ve orada en güzel bir tesisat var mı veyahut sadece etrafa yayılan su mu var termal kamera ile hemen bakarız. Problem fazla vakit geçmeden hemen anlaşılacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87