nispetiye tesisatçı

Nispetiye tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemler kullanarak su kaçağı arama ve tıkalı kanal açma işlemlerini 99 TL den yapmaktayız. Tesisatçı olarak son teknoloji donanımlara sahibiz bu sayede müşteri potansiyelimiz ve servis alanlarımız çok geniştir.

Nispetiye tesisatçı hatlarımıza gelen yoğun isteklerden dolayı hepinize teşekkür ediyoruz. Seçkin analiz yöntemlerimiz ve çeşitli temizlik araçlarımız ile biz tadilatsız da her türlü gider içlerinde en ufak tadilat olmadan kanalların açılabileceğini ispatladık. Özellikle işlemlerin bir an önce bitmesi ve bu tesisatın her gün kullanılması gerektiği gibi fikirlerinize saygı duyarken, bizi ararsanız 20-30 dakika içinde evinize gelecek şekilde hizmet verebiliyoruz.

Tesisatçılıkta Kusursuz Hizmet

Nispetiye tesisatçı ile lavabo gider içlerindeki kalıntıların tam olarak açılması için tüm ihtiyacı olan bakımı bir anda sunma amacındayız. Örneğin peçeteleri sıklıkla atmış olabilirsiniz. Islak mendilleri lavabo gideri içine düşmesi şeklinde bir hata size göre normal gelebilir. Bunu kesinlikle evye kullanmayan veya bilerek hattın içine düşmesine izin verenler için yazıyoruz. Her ikisi de bazen suda tamamen eriyemez ve onları hatlardan uzaklaştırmak için bazen yapmamız gereken girişim 30 dakika 1 saat gibi zaman alabiliyor. Biz tamamen peçete parçaları ve sigara izmaritleri ile yoğun şekilde dolan ve duvar içinde kalan bir boru parçasına neler yapabileceğimizi hemen yazalım. Ne şekilde durduklarına ve kamera ile nerede olduklarına hemen kanaat getiririz ve tazyikli su aparatını takarak o bölgede hemen su sıkarak ne kadar ilerleme oluşturduğuna, birlikte tutunduğu maddelerde ayrışmalarına kadar hepsini inceleriz.

Nispetiye tesisatçı ile atık temizliği problemleri her zaman mükemmel şekilde yer alacak ve sürecin çok maliyetli olmadığını ekleyerek telefonlarımızdan bizlere acil şekilde ulaşmanızı rica ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87