asmalı mescit tesisatçı

Asmalı mescit tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemler kullanarak su kaçağı tespiti ve tesisatta oluşan tıkanıklıkları açmaktayız. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılarak hizmet verilmektedir.

Asmalı mescit tesisatçı olarak temizlik alanında sıklıkla kullanılan bazı giderler hakkında bilgi vermek itiyoruz. Sauna, yunak, kurna, hamam, duş, küvet, duşakabin, jakuzi veya benzer bölgelerde temizlik işlemlerimizi yaparken hep kirli sular benzer giderler yolu ile devam edecektir. İster hamam işletmeni, isterse apartmanda veya iş yerindeki gider sistemleri olsun hepsinin tıkanma ihtimali vardır.

Lavabo Evye ve Batarya Montajı

Asmalı mescit tesisatçı ile küçük gibi görünen fakat sayısı artmaya başlayınca maalesef sorunu da artan maddelere karşı neler yaptığımızı anlatalım. Saç ve sakal artıkları lavabodan yoğun şekilde en çok düşen artıklardandır. Ayna karşısında tıraş olurken veya saçlarımıza bakım yaparken ister istemez lavaboya atmak zorundayız. Birkaç tane lavabo düşünün ve 100’lerce kız öğrencinin yer aldığı bir okulda her teneffüs arasında ne kadar kullanıyordur. Bu tip problemlerde evlerdeki lavabo sistemlerine kadar gider içlerini tadilatsız şekilde incelemelerde bulunduğumuzda yumak şekline gelen bu yazdığımız maddelere ayrıca kağıt havlu, peçete ve bazı sigara izmaritlerinin de yer alacağı unutulmaması gerekiyor. Lavabo evyesi kaldırılarak altındaki kısmı temizlemek kısa zaman alır ve bunun için herhangi bir cihaz kullanmanın gereği yoktur. Gider içleri için kamera takip sistemi ile basınçlı su uygulaması kullanıldığında emin olun bu yazdıklarımızdan eser kalmayacaktır.

Asmalı mescit tesisatçı sizlere her zaman pratik bir şekilde çözümler sunmaktan keyif alır. Bir tesisat sisteminin bina içine döşenmesi zahmetli olabilir ve bunun için neden ilk problemde veya tıkanmada onları kırmak zorunda kalalım ki? Bizleri tercih edin.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87