halaskargazi tesisatçı

Halaskargazi tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği gibi profesyonel servis hizmetleri alabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda kullanıdığımız cihazlar son teknolojidir.

Halaskargazi su tesisatı cihaz ve gerekli takım aletlerinin tamamını yanına alarak örneğin bir sifon arızasının sıhhi tesisata olan etkilerinin hızlıca silinmesi için adım atabilir.

Su tesisatı ve Tesisatçı Çözümleri

Halaskargazi tesisatçı ekiplerimize gelen isteklerden bir tanesi de sifonlarla alakalı olanlarıdır. Bildiğiniz gibi bazen geri tepme yapabilir, su akar ama çok az şekilde cılız bir akmadan söz ediyoruz veya hiç akmaz o şekilde durur. Elinize tas alıp veya kova ile su taşıyıp bu kısımlardaki atıkları uzaklaştırırsınız. İnsan için biraz işkence gibi bir durum fakat biz çözüm yollarını bildiğimiz kadar neden oluştuğu konusunda da pek çok fikrimiz vardır. Örneğin, sifonda su akışı arızası için tıkalı olan sifon başlangıç veya gövde kısmındaki atıkları belirtebiliriz. Bazen ise hortum katlanabilir ve suyun akması kesilir. Bu genelde daha kalitesiz sifonlarda görülen bir özelliktir. Bazen ise atık su borusu tıkalıdır. Su geçmiyordur. Geri tepme yapan bir sifonda ise atık su kolonuna bakarak tıkanma var mı yok mu incelenmesi gerekiyor. Bazen atık su tesisatı ile çap anlamında uyumluluk hiç göz önüne alınmadan bağlanabilir ve tesisatı kullanan kişilere zorluk çıkartılır. Kısacası sadece sifon diyerek geçmemek işi her zaman bilen tesisatçıya yönlendirip, çözümün onlar tarafından yapılmasına çalışmalısınız. Bu kadar uzman olan bir tesisatçı için yüksek rakamlarla servis ücreti sizce yakışır mı? Tek fiyat üzerinden servis hizmetlerimiz devam ediyor.

Halaskargazi tesisatçı olarak sıhhi tesisat ve batarya sistemleri içinde bizleri arayarak gerekli tüm teçhizatı getirerek işlemlere başlayabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87