feriköy tesisatçı

Feriköy tesisatçı ile kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği servis hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılarak hizmet verilmektedir.

Son teknoloji kamera sistemleri

Feriköy tesisat firmamızı seçerseniz eğer borulardaki olur olmaz yerlerde görünen borulardaki sıkıntılara karşı neler yapabileceğimizi ortaya dökebiliriz. Örneğin dış görünüş oldukça mat ve sanki paslanmış şekilde olduğunu gördüğünüz halde bir şey yapmıyorsanız maalesef sizde de hatalı davranış var demektir. O şu anda problem çıkartmıyorsa ilerde mutlaka yapacaktı. Kısaca boru ömrünü tamamlamak üzere ve oksitlenme problemi ile karşı karşıya olabilir. Peki onu nasıl bulacağız?  Feriköy su tesisat ekiplerimizce hasarlı olduğu düşünülen bir boruyu bulmanın iki yolu vardır. Siz tarif edersiniz ve şüphelendiğiniz yerlerde cihaz ile beton arkasında tesisat var mı yok mu ve sızıntı oluşturuyor mu hemen inceleriz. Boruların dışta olduğu ve zaten problemin gün gibi ortada durduğu bu tip vakalarda çözüm kısa zamanda gelmektedir. Bazen ise musluklar az akıyordur veya beton içlerinden yoğun koku geliyordur ve atık kaçağı ihtimalini göz önüne alırız. O bölgelerde yine cihaz taraması ve özellikle gider içine kamera gönderme şeklinde bir oluşum ile bunu yaparsak etkisi daha yüksek olacaktır. Akabinde sızdıran kısmı gider içleri her ne kadar karanlık olsa da kameralı ışıklı sistem ile bularak yerini de sabitlediğimizde nereyi kırmamız gerektiğini noktasal olarak bulabileceğiz.

Feriköy tesisatçı her zaman karşınıza çıkabilecek tesisatlara ilişkin sızdırma, kaçak oluşturma vakalarında yalnız başınıza olmamanız gerektiği konusunda uyarmak ister. Profesyonel yardımı uygun fiyat ile almak ister misiniz?

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87