aydınevler tesisatçı

Aydınevler tesisatçı ile kameralı kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı olarak Maltepe bölgesinde aynı güm içinde hizmet vermekteyiz.

Maltepe aydınevler tesisatçı ustalarımızca imalat hatası kısımlarına dahil olan malzemelerde sıkıntı görürsek ve bunu değiştirirsek biz firma olarak sizlere garanti süresi sunmaktayız. Kaliteli malzemeleri seçen ve müşterilerimizin bu arızalı tesisatlarda uzun süreli olarak kullanma istekliliğini anlıyoruz ve bu yönde adımımız devam edecektir.

Su Tesisatı Hizmetleri

Aydınevler tesisatçı ile lavabo sifonlarındaki koku problemine dair bu kısımları mercek altına almaya ne dersiniz? 3 çeşit sifon sistemler vardır. Boru sifon kavisi kendinizin verebileceği ve mutlaka içinde su tutulmasının gerekli olduğu aşamadır. Oraya su sabit şekilde gelmeli ve durmalıdır. Yoksa koku yayılır. Bu lavabo için olandır. Bunun sabit şeklinde olanı da şişe sifon. Yani sizin eğip bükmenize gerek yoktur. İçinde su otomatik olarak herhangi bir şekilde sorun çıkmadığı müddetçe bulunacaktır. Küvete bağlanabilen yer süzgeci de temiz suyun bir durduğu alanlardır. Temizleme kapağının birkaç santim altında yer alan bu bölmedeki su yüksekliği veya yukarıdaki anlattığımız örneklerden herhangi bir tanesinde benzer sıkıntılar olursa koku yayılacaktır. Çünkü gider borularının içi siz ne kadar temizlik ürünleri kullansanız da tam olarak bu şekilde sorunsuz devam etmeyecektir. Suyu azalan sifonlardaki problem oralara gönderilen su miktarında azalma veya boru içinde çatlak probleminden oluşabilir. Aydınevler su tesisat sızıntı bulma amaçlı ve o bölgede araştırma yaparak hasarlı tesisatı deşifre etmek için binanıza gelebiliriz.

Aydınevler tesisatçı sizler için en mantıklı kararlar alabilen ve bu alanda lider konumda yer alan İstanbul’daki bir firmadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87