ataköy 1. kısım tesisatçı

Ataköy 1. kısım tesisatçı ile kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği gibi su tesisatçısı servisini alabilirsiniz. Tesisatçı firmamız tarafından rutubet miktarı artan duvarlardan aşınarak düşen boya sorununa son diyebiliriz. Eğer ortada bir kaçak varsa onları mutlaka hızlıca bulacağız.

20 Dakikada Tesisatçı Kapında

Ataköy 1. kısım tesisatçı ile klozetlerin özellikle farklı çeşitleri içinde desteğimiz vardır. Birkaç çeşit sifon vardır. Klozet arkası sifon ve asma sifon, gömme rezervuar ve asma sifonlar olarak yazılabilir. Doldurma grubu ve asma sifonlardaki flatörde suyun dolum aşamasında özellikle conta eskimesine bağlı olarak tam olarak kumanda edemeyebilirler. Conta aralarından gelen sular sızar ve klozet içine düşmeye başlar. Bunun nedeni conta eskimesi, hafif tahriş olması, aradan su kaçırmaya elverişli hale gelmesi olarak özetlenebilir. Arıza tespit açısından doldurma ve boşaltma grubunu kontrol etmek ve ayarlamalar yaparak eksikliği gidermek amacıyla parçaların tek tek incelenmesi işlemini yapabiliriz. Eskiyen ve özellikle sırf bazı parçalara bağlı olarak bu problem oluşmuş ise hiç merak etmeyin, ekibimiz gelirken yanında bol yedek parça ile servise çıkmaktadır. Bazen klozet rezervuar bölümünde yer alan flatör kısmı boşaltma grubunu aşabilir ve suyun akmasına elverişli şekilde sorun var demektir. Bazen ise basınç topu delinir ve içine su alırsa ağırlık oluşturur ve kumanda edilemez. Buraya daha sayısız sorun yazabiliriz fakat hepsi için tek tek açıklama yapmak yerine biz servis hizmeti vererek sizleri bu dertten kurtarmak istiyoruz.

Ataköy 1. kısım tesisatçı elektro akustik cihazlar ile uzman düzeyindeki elemanlarımızın kullanımına sunulmuş ve su sızıntılarını hızlıca bulabilmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87