dikilitaş tesisatçı

Dikilitaş tesisatçı kırmadan dökmeden kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği hizmeti verilmektedir. Tesisatçı firmamızda aynı gün içinde hizmet verilmektedir.

Dikilitaş tesisatçı olarak evinizde yaşadığınız lavabo kaçakları, petek sızdırmaları, tuvalet gider hattı akıntısı, bahçe sulama sistemi kaçakları ve daha çok sayıda sıkıntı da asla yalnız olmadığınızı ifade etmek istiyoruz.

Cihazlı Su Tesisatçısı Dikilitaş

Dikilitaş tesisatçı firmamızca bir kere onarılan su kaçağı problemine dair sorunlar ertesi hafta veya ay içinde tekrarlanmayacaktır. Zaten bunun önlemini biz gerekirse tüm sistemlerinizin tam olarak boru haritasını doğru olarak çıkarttığımız iki farklı cihazımız ile alacak ve sorunlu kısımları hemen görüntüleyeceğiz. Tüm bu analizler sonrasında su sıcaklık değişimleri yani borudaki su ile sızıntı halindeki su arasındaki farklılıkların betonlara işlenmiş halini hızlıca bulduğumuz için kusurlu borulardaki ihtimaller giderek azalmaktadır. Son olarak akustik cihaz ile de sızıntıya odaklanarak, çıkan ve ses çıkartarak kendisini belli eden bu suların yerlerini bularak kırılması gereken birkaç fayans veya beton üzerindeki küçük bir alan ile plastik veya metalden üretilmiş olan kısımları hemen bulabiliyoruz. Bu tür vakalarda yarına ertelemek veya hiç tesisatçı çağırmamak daha büyük sorunlara gebe olabilir Beton kirişleri arasından geçen ve parçası kopan bir tesisatta 1 dakika içinde 10’larca litre su boşuna akabilir. Bulduğu kaçak noktalarından başlamak üzere bina içlerini sel baskınlarına varıncaya kadar sorun oluşturabilecek sıkıntılarla asla kendi başınıza mücadele etmemeniz konusunda uyarmak istiyoruz.

Dikilitaş tesisatçı ile kireç oranlarının yüksek olduğu semtlerdeki ilgili kirlilikten dolayı maalesef boru içlerinde hasar veya kireç yoğunluğu artabilir ve tesisatınıza zarar verebileceğinizi yazmak istiyoruz. Temizlemek için biz buradayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87