harem tesisatçı

Harem tesisatçı kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği konularında aynı gün servis hizmeti veriyoruz. Tesisatçı ustalarımızca otomatik rezervuar sistemlerine ilişkin gövdeden sıza sular hakkında ve diğer bazı problemleri de dahil ederek neler yapılması gerektiğini kısaca sizlere anlatmak istiyoruz.

Gider borusunda tıkanıklık var

Harem tesisatçı ile klozetlerin her gün kullanılması elbette bir zaman sonra sorun oluşturacağını belirterek başlayalım. Fakat sıkıntılı bir tesisat çöpe atılması için aday değildir. Biz o problemli bölgeyi bularak ne yapabiliriz sorusuna en güzel cevapları verme telaşı içerisindeyiz. Gövdeden akan sulardaki problem temizleme borusuna ait olan kıvrımın biraz fazlaca kalması veya klozet etrafına veya iç kısımlarına normalde girmesinden daha fazla sokulması, boru içinde atık maddelerin artmasından dolayı tıkanıklık vakasının görülmesi gibi birkaç tane şikayetten kaynaklanmış olabilir. En nihayetinde tüm yazdıklarımızın ortak neden temizleme borusu ve öncelikle ekiplerimiz buna bakacaktır. Bazen ise bas kapanmaz ve akar. Etkileri üç tane olabilir; harem tuvalet tıkanıklığı açma için bizi aramanız yeterli olacaktır. Bas üzerindeki deliklerin tıkalı vaziyette kalması ve özellikle bunun geç şekilde fark edilmesinden dolayı sıkıntının artması, o bölgelerdeki atık miktarının çoğalması bir sorundur. Filtrenin tıkalı veya contanın tahrip olması diğer güçlü olasılıklardan bir tanesidir. Sizde sorunu gördüğünüz halde asla yüksek miktarda tesisat masrafı vereceğim endişesi ile ertelemeyiniz. Şeffaf şekilde biz fiyat ayarlamasını yaptık ve mutlaka incelemeden kararınızı vermeyiniz.

Harem tesisatçı olası arızaların hepsini dikkatlice araştıracak bir ekibe sahiptir. Duvara gömülü vaziyette olan veya boruyu göremediğimiz vakalarda cihaz teknolojisini kullanarak analizleri yine de gerçekleştirmekteyiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87