Atışalanı Tesisatçı

Atışalanı tesisatçı Esenlerde su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma , petek temizliği ve su tesisatı hizmetleri vermekteyiz. Tesisatçı olarak modern teknik cihazlarımızla aynı gün içinde tesisat arızalarını gidermekteyiz.

Atışalanı Kanal Açma

Esenler atışalanı tesisatçı ile yarım yamalak ve eksik şekilde atık borularını açarak evlerinizden ayrılmıyoruz. Bizim amacımız net ifadeler kullanarak sebeplere ve çözümlere odaklanmak ve bunu da yerine getirmektir. Bazen tuvalet içine yoğun olarak tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve belki erime ihtimali sıfır olan ıslak mendillerin atılması ve bir bölgede takılı kalması nedeniyle o tuvalet su bile iletemez hale gelmiş olabilir. Etrafı koku kaplaması da cabası olacaktır. Peki o anda siz neler yapabilirsiniz ve biz nasıl etkili şekilde açabiliriz? Atışalanı su tesisatı ile ne kadar pislik ve kokulu atık hatları istila etse ve açılamaz durumda olabileceğini düşünseniz bile onlar üzerinde çalışmalarda bulunabiliyoruz. Yağlanan bir lavabo gideri içini nasıl kimyasal ile hafif eritilmesi ve ardından yine tadilat oluşmayacak şekilde belki tazyikli su ile hasar oluşturmadan ayırabiliyorsak, atık ile dolu olan tuvaletler içinde duruma göre kanal açma fonksiyonları denenebilir. Bu cihazın kullanılması yine boruların kırılması gibi bir anlama gelmeyecektir. Her boru türüne uygun şekilde denenebilir ve atıklar örneğin ilerleyen metrelerde köşe başlarında duruyorsa onları cihaz önüne katar ve silindirli yani boru çapına uygun yuvarlak olmasından dolayı uzağa taşır.

Atışalanı tesisatçı ile her marka tuvalet gideri için denenebilecek fonksiyonlar vardır. Bazen masrafı azaltmak için 50’lik gibi çaplarda atık boruları kullanılır ve onların açılması için tazyikli su ile garantili ve kamera ile de bakarsanız göreceğiniz üzere sorunsuz şekilde yok edilmesini üstlenebiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87