Şişli Kuştepe Tesisatçı

Şişli kuştepe tesisatçı firmamızda bulunan kamera sistemleri ile su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma hizmeti sadece 99 TL dir. Aynı gün kalifiye tesisatçı hizmeti almak işte bu kadar kolay …

Kuştepe Su Tesisat Servisi

Şişli kuştepe tesisatçı zaman içinde gelişen bina türlerine göre yaklaşımlarını da güçlendirdi. Geçmişte bir batarya veya banyoya giden temiz sular için demir borular yaygın kullanmakta iken şu anda ise plastik malzemeler daha rağbet görüyor. Şu anda dediğimiz elbette 10-20 yıl öncesinden başlayan bir süreçtir. Yalnız biz sadece plastik borulara hizmet veriyoruz gibi anlayışımız yoktur. Bizi 30 yıl önce yapılmış binaların sahipleri de aramakta ve hizmet almaktadır. Şişli kuştepe su tesisatı akılcı yaklaşımlar ile vakit geçirici veya hafif onarma ve düzeltme şeklinde olmayıp, kalıcı müdahalelerle sorunu halletme amacındadır. Şişli gezici servislerimiz ile sunulan 2 yıl gibi uzun sürecek bir garanti anlayışı ve tabi ki kapıda ödeme sistemlerimiz ile yanınızdayız. Sizin veya üst komşunuzun tesisatlarından herhangi bir sızma olduğunda ne yapıyorsunuz? İlk işiniz komşunuza çıkarak durumu anlatmaktır değil mi? Peki, komşunuz “benden değildir” diyerek önemsemiyorsa geriye kalan seçenekler nelerdir. O halde sizin dairenize ilişkin güzel bir tesisat analizleri yaparak,  su kaçağı problemin eğer ki sizden kaynaklı değilse bu hususta bir rapor hazırlayarak size teslim etmemiz, işinizi görür mü? Belki komşunuzu çalışma başlatılması konusunda ikna bile edebilir.

Şişli kuştepe tesisatçı ayrıca peteklerin içine asit içerikli bazı sıvıların gönderilmesi ile kirliliği açma ve koruma özelliğinin de hizmette uzun süredir devam ettiğiniz son bir bilgi olarak belirtelim. Hayatta ne kadar daireleriniz, iş yerlerinizde sıkıntı oluşsa da onları aşabilecek uzman telefon rehberinizde mutlaka kayıtlı olsun.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87