19 Mayıs Tesisatçı

Şişli 19 Mayıs tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği su tesisatı hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda modern teknik cihazlar kullanılarak hizmet verilmektedir.

Şişli 19 Mayıs Sıhhi Tesisat

Şişli 19 Mayıs tesisatçı işin ehli durumdaki ekip sayımızın artırılması için çalışmaktadır. Amacımız sadece çalışan sayısı değil, onların yetiştirilmesi ve karşımızda duran sayısız olasılıktaki problemlere karşı dikkatli olarak çözümleme yapabilmelerinin sağlanmasıdır. 19 Mayıs tesisatçı ile klozetlerin rezervuar ünitesinde yer alan ve suyun boşaltılması sıkıntısı görülen binalara yardıma gelmektedir. Kalitesiz markalar, eskime yapan iç parçalar, yan sanayi ürünleri, çeşitli ara parçalardan ortaya çıkan rezervuar ünitesi derken yazdıklarımız buna neden olabilir. Sıklıkla dairelerde ve bazı AVM tuvaletlerinde başınıza gelebilecek bir durumdur. O rezervuara su gelip de siz tuşuna basmadığınız halde akmaya devam ederse günde birkaç litre bile olsa ayda birkaç lira ve yıldaki masrafları da siz düşünün, boşa giden bir ücret demektir. Biz ise tamir işlemlerine o iç mekanizmayı tamamen sökerek tek tek inceleriz. Onarımda geçicilik yoktur. Aksayan parça eğer elimizde varsa değiştirilmeye çalışılır. Bazı markalar oldukça eskidir ki o parçaları gerçekten bulmamız söz konusu bile olamamaktadır. Yalnız zaten iç takımı yenilemek aşırı bir ücret istememektedir. Bu nedenle asla umutsuzluğa kapılmayın.

Şişli 19 Mayıs tesisatçı firması ile tuvalete istediğiniz kadar çok sifondan su akmamasını inceleyebiliriz. Taharet muslukları devamlı durduğu yerde etrafa su fışkırmasına neden oluyorsa bizleri arayın. Parkeleriniz veya ahşap doğrama olan zemindeki ürünler koku yapıyor, kabarmaların olduğunu görüyorsanız kaçak su araması için bizleri arayınız ve 20 dakika zamanda binalarınıza ulaşalım.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87