Kartaltepe Tesisatçı

Kartaltepe tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma ve petek temizliği hizmeti alabilirsiniz. Tesisatçı olarak modern teknik cihazları kullanarak hizmet vermekteyiz.

Modern Tesisatçı Hizmeti

Kartaltepe su tesisat adeta berbat duruma gelmiş ve çaresiz olarak etrafına koku ve atıkları basınç yoluyla fışkırtan lavabo hadiselerine karşı sizlerledir. Böyle durumlarda her bataryayı kullanmak istediğiniz zamanlarda suyun orada beklemesi veya 1 bardak su kadar bile dökseniz, hemen suyun yükseldiğini görmek gerçekten içler acısıdır. Yalnız, biz yarım saate bile kalmadan direkt atıkları o yapıştığı yerlerden kenarda köşede dağınık halde bile olsa veyahut birleşmiş bütün olarak da kalsa onları uzaklaştırmanın formülüne sahibiz. Kartaltepe tesisatçı uzmanları haricinde eğer marketten açıcıları alarak sabah, akşam kullanmanız ve bunu haftalarca devam etmeniz gibi koşullarda tam bir sonuç alamamanız olanaklıdır. Çünkü ne kadar birikme olduğunu kameranız olmadığından bilemiyorsunuz! Eğer bir kameranız olsaydı o çözücülerin lavabodan ilk döküldüğü andan metrelerce boyunca devam edecek yolculuğunu gerçekten izlemek ister miydiniz? Biz sizlere anlatalım. Su ile birlikte köpürerek gittiği için atık üzerinde fazla kalmaz. Köpüğün atığı ittirme özelliği yoktur ve biraz yapışır, varsa asit bazlı özelliği eritebilir. Yalnız bunu bir kere denemeniz ile açabileceğiniz şeklinde yorumlamamak lazım. Zaten işe yaramadığını fark ettiğiniz anda bizleri hemen aramanızı istiyoruz.

Kartaltepe tesisatçı kameralı tesisat sistemlerini aktif etsin ve yavaş yavaş kabloları içerileri, en karanlık ve derin, duvar içlerine gönderelim. Yerlerini bulalım ve susta, helezon yay gibi mekanik ve etkisi zayıf olabilecek çözümler değil kanal açıcı gibi usta ve uzman bir elektronik yardımcı ile hemen çözüm getirelim.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87