Basınköy Tesisatçı

Basınköy tesisatçı hizmetleri kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma su tesisatçısı hizmetleri alabilirsiniz. Tesisatçı olarak mondern teknik cihazlar kullanarak aynı gün hizmet vermekteyiz.

Bakırköy Basınköy Su Tesisatı

Bakırköy basınköy tesisatçı her zaman yeni yapılmış binalara gösterdiği özeni, 30 yıllık bina içinde yerine getirmeye çalışmaktadır. Kimyasal bazı temizleyiciler nasıl lavabo içlerinde hafif bir açma, tıkanıklığı hafif yok etme etkisi var ise artık pek işe yaramayan yoğun atıklar için o seçenek gözden kaybolmuş demektir. Biz ise kanal çaplarının her türlü yüzeyine, içten yani boruları kırmadan gidebilecek kanal açma ekipmanı ile çeşitli hasarların teşhisinden, yer edinen maddelere kadar hepsini temizleyecek sistemi kullanmaktayız. Basınköy tesisatçı ile akışı durmak bilmeyen bataryalar için destek alınız. O damlama seslerini artık duymak zorunda değilsiniz. Bataryanın uç kısmına bez bile bağlasanız, zamanla oradan da damlamalar devam edecektir. Sırf bu sebepten ötürü bataryayı komple değiştiren müşterilerimiz olmuştur. Bu en son seçenektir ve biraz pahalı olduğu için daha ucuz fiyatlı olan iç haznedeki parçaların kontrolü için bize yetki vermenizi istiyoruz. Belki milin yerinden ayrılması, disk kanalların arasına sıkışmışsa suyun damla halinde olsa bile akmasına neden olabilir. Tamiri uzun sürmeyecek ve evlerinizde sadece batarya sıkıntısı değil, o lavabonun içinden gelen kötü kokuların bir türlü gitmemesi gibi şikayetleriniz içinde bizleri arayınız.

Basınköy tesisatçı telefonlarımız aktif ve her türlü yoğunluğa olumlu yanıt verebilecek ve randevu saatini belirleyerek, o tarih içerisinde belirttiğimiz saatlerde görev başında olabilecek disiplinli ekibimiz bulunmaktadır. Hatalı bölgelerin doğru tespiti, kusursuz yani çalışma sıkıntısı olmayan boruların veya iç haznedeki sistemlerin korunması için şarttır ve biz bunu yerine getiriyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87