Akatlar Tesisatçı

Akatlar tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi profesyonel su tesisatı hizmetleri alabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda modern teknik cihazlarla aynı gün servis sağlıyoruz.

Akatlar Mahallesi Tesisatçı

Beşiktaş akatlar tesisatçı çalışma disiplinine sahip ve temizliğin en birincil şekilde uygulanması amacında olan bir firmadır. Etrafta atık kokuları olan ve yayılımı mevcut olan bir dairedeysek, o bölgeleri daha fazla kirletmememiz gerekir. Özel iş elbiselerimizi giyeriz ve bir banyoda ne kadar atık gideri varsa hepsine kamera ile bakarak kırılan veya delinen hatlardan nerede atık çıkışı varsa onların hepsini tek tek buluruz. Akatlar tesisatçı bayimiz kaçak kontrollerini hızlıca yapabilecek ve size en yakın servislerden biri olma özelliğine sahiptir. Biz bir iş günü sonra gelen tesisatçılardan olmadık. 20-30 dakika gibi iddialı bir zamanda binalarınıza gelebiliyorsak, İstanbul trafiğinde ofislerimiz gerçekten adreslerinize yakın demektir. Sizin de aklınızdaki batarya içi kirliliğinden, etrafta oluşan nem gibi veya petek ısınmaması veya kaçağına dair ya da daha farklı problemler olabilir, en yakındaki kaliteli tesisatçıları arıyorsanız biz buradayız. Havalandırma borusuna ilişkin sifonlarda belki emme sorunu olabilir ve içinde su kalmaması doğal olarak tuvalete suyun akmaması anlamına gelecektir. Aynı problem çatlak veya örneğin birkaç ay kullanılmayan tesisatlarda da görülebilmektedir. Etrafta oksijen sanki biraz azalıyor gibi, hava basık, ciğerlerinize çekmek istemeyeceğiniz türden ise bina içi nem sorunu da olabilir. Siz en iyisi bizleri arayın.

Akatlar tesisatçı ekiplerimiz gelişi güzel çalışmalar ve kabarık servis rakamları yerine tam teşekküllü esaslı bir hizmeti ulaştırmak isterler. Bir arızanın giderilmesi büyüklüğüne göre doğal olarak vakit alır, yalnız biz işimizi en kısa zamanda bitirmek isteyen bir grubuz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87