Çobançeşme Tesisatçı

Çobançeşme tesisatçı hizmetleri veren su tesisat firmamızda su kaçağı tespiti , tıkalı gider borusu açma ve petek temizliği servisleri özel makine sistemleri ile verilmektedir. Tesisatçı olarak modern teknik cihazlarla aynı gün içinde servis hizmeti alabilirsiniz.

Cihazla Tesisat Kaçağı Bulma

Bahçelievler Yenibosna çobançeşme tesisatçı ekipleri duvarın dış yüzeyine kadar gelmiş olan suların, içten başlayan doyumun yüzeye kadar ulaştığını bilmektedir. İnşaat aşamasında çimento içine fazla şekilde su eklerseniz “cıvık” olacaktır ve bu duvar kesinlikle istediğiniz sertlikte yer almaz. Ayrıca beton her ne kadar sert ise içinde suyu çekebilecek boşluklar yer alır ve zamanla iyice içine çekerek aşınmalar ve yüzey dökülmelerine kadar problemi ilerletebilir. Bunları yazıyoruz, çünkü ne kadar erken fark ederseniz tesisat kaçağı giderildikten sonra boyama veya beton güçlendirmesi yaparsanız o kadar az gider maliyeti düşürülecektir şeklinde ekleme yapmak istiyoruz. Çobançeşme tesisatçı ile binalarda yer alan küf ve nem kokularına son vermek istiyoruz. Bunu bir an önce tespit etmenin yolu biraz akustik aygıtların kullanılmasından geçmektedir. Sızan bir su damlacık halinde ise pek ses çıkartmaz ve bunun için farklı bir cihaz kullanılmaktadır ve elimizde mevcuttur. Bahçe hortumunu bir iğne ile delip toprağın altına koyun ve bizleri arayın. Bahçe zemininde ekiplerimiz akustik cihaz ile eliyle koymuş gibi akan su seslerinden yerini bulsun. İşte bu örneğimizde olduğu gibi beton arkası, fayansın birkaç santim altında yer alması analiz yapmamız için sorun değildir. Evde kırılmadık yer bırakmayan amatör firmalardan daha ne kadar zarar görebilirsiniz ki? O halde işlemleri uzmanına bırakmalısınız.

Çobançeşme tesisatçı ile olumsuz etkileri binanızdan kazırken, hasar miktarı az ve yeteri kadar çözüm değil, kalıcı onarım imkanlarının sunulması ile çözüm faktörü İstanbul’da ileri düzeylere taşınmaktadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87 Tıkla ARA : 0551 231 83 55