Yenigün Mahallesi Tesisatçı

Yenigün mahallesi tesisatçı hizmetleri kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanklık açma ve tüm su tesisatı arızaları için servis vermektedir. Bağcılar mahallesi tesisatçı aynı gün içinde modern teknik cihazlarla hizmet vermektedir.

Tıkalı Gider Robotla Açılır

Bağcılar yenigün mahallesi tesisatçı suyun en yüksek noktaya çıktıyı çatı ve teras katlarındaki su geçen veya atık tahliyesi için döşenen sistemler ve son olarak orada da petek varsa alakalı sorunları incelemek istiyor. Yenigün mahallesi tesisatçı tuvalet içine hemen klozetten başlamak üzere dökülen o sıvı asit içeriği aşırı dozlarda olabilecek ürünlerin iç tesisatları eritme gibi ihtimalleri üzerine sizleri uyarmak istiyor. Maalesef sadece koku gitsin ve orası açılsın şeklinde düşünüp, 20-30 liraya satılan ürün varken 5-10 liralık olandan satın alarak kendinize kötülük ediyorsunuz demektir. Belki karton kağıtlar ve tuvalet kağıdı orayı tıkamış olabilir. Tıkalı gider robotla açılır tıkanıklık açmak için onları eritebilecek bu ürünlerin belki basınç fazlalığını hele ki pompa kullanıp denediğiniz etrafa da sıçratabileceğini biliyor musunuz? Gider içinde havanın olması ve pompa ile de sizin eyleminiz birleşince o asit içeriğinin vücudunuza değmesi sizin yaralanmanıza neden olacaktır. Biz kamera ve çeşitli açıcılar ile birkaç dakika da problemi yok edebiliriz. Söz gelimi eğer peteklerin dışı ıslak ise metal çürüme eğiliminde olabilir. İçindeki su azalır ve su bassanız bile boşuna bir işlemdir. Öncelik sırası sızan bölgeyi kapatmak ve bunun için kimyasalın yanı sıra eğer ki ulaşabileceğiz yer de ise farklı yöntemler de tarafımızca verilmektedir.

Yenigün mahallesi tesisatçı tadilat seçeneği en az düzeyde olan firmadır. Maalesef bazı firmalarda olduğu gibi biz fazlaca tadilat yaparak sizlerin parasını daha fazla almak istemiyoruz. Cihazlarımız sorunlu bölgeyi zaten gösterecek ve bizim hedefimiz minimal hasar vermektir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87