Kazım karabekir Tesisatçı

Kazım karabekir tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma hizmetleri aynı gün içinde verilmektedir. Emir tesisat olarak modern teknik cihazlarımızla hizmetinizdeyiz.

Su kaçağı tespiti ve Tıkanıklık Açma

Kazımkarabekir tesisatçı ile ankastre bataryalara bağlı suyun tazyikli veya hızlı adeta borudan tamamı çıkarcasına oluşan kaçaklara karşı yardımcı olabilir. Bazen bataryalardaki parçaları temizlemek için kendiniz hareket edersiniz ve parçaları tek tek çıkartırsınız. Tam yerine oturmaz ve su basıncından dolayı kendiliğinden çıkarsa etraf batabilir. Çünkü her marka aynı anlamda açılmayabilir ve iç parçaları değişik olabilir. Su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetleri aynı gün içinde verilmektedir.Kazım karabekir tesisatçı sert metalden yapılmış ankastre ürünleri pek çok defa incelemiştir. İnternet sitesinde yaptığınız araştırmalar ile gerçekten sınırlı bir yol alabilirsiniz. Aslında bir sızma varsa bunun ana nedenlerini doğru şekilde ortaya koymak lazımdır. Delinen bir hortumdaki olası etkiyi biliyorsunuz. Katlanmışsa o kıvrılan bölge zamanla aşınır ve yırtılmalar olabilir. Conta eskiyebilir ve suyun tam sızmamasının önündeki engelde ortadan kalkabilir. Kısacası olasılıklar bir hayli fazladır. Onlarla ilgilenmek ise bize düşüyor. Batarya içi kirlilikten onlara bağlı ne kadar temiz su hattı varsa inceleyebiliriz. Sızan suları izlemek ve onları takip etmek şu andaki teknoloji ile çok da zor bir yol değildir. Günde 300-500 civarı damlama yapan bir tesisat 1 litrenin 5’de 1’i kadar su çıkışı demektir. Yalnız damlayan bir tesisatta pek fazla ses oluşmasını bekleyemezsiniz. Biz ise nemli duvarları araştırabilen sistemler üzerinde denemeler yapmakta ve verimli sonuçlar almaktayız.

Kazım karabekir tesisatçı ile tuvaletten gelen atık su sesleri ve akabinde her kullandıktan sonra kokuların yayılması gibi durumlara karşı yüksek MP çözünürlüklü cihazlarımızdan yararlanınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87