Hürriyet Mahallesi Tesisatçı

Bağcılar hürriyet mahallesi tesisatçı firmamızda kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve su tesisatı tamiri yapılmaktadır. Bağcılar tesisatçı olarak mondern teknik cihazlarla hizmet vermekteyiz.

Hürriyet mahallesi tesisatçı arıza olabilecek bölgede araştırma yapmadan önce iş önceliğini giyerek, alet ve edevatlarından soruna yönelik en gerekli olanlarını seçer. Çalışma ekibimizdeki diğer tesisatçı personellere örneğin tuvalet veya banyo giderinde kaçak var mı şeklinde araştırma yapmasını isterken, kendisi de lavabo giderine kamera ile gözlem yapabilir. Eğer iş planını hızlı şekilde planlayabilirsek, zamanı daha iyi kullanabileceğimizi biliyoruz. Bağcılar hürriyet mahallesi tesisatçı mekanik parça değişimlerinin belki en fazla olarak karşımıza çıkan bataryalara yönelik yardımcı olmaktadır. İmal tarihi, montaj tarihi, yedek parçasının bulunması veyahut bulunmamasına neden olabilir. Bizde varsa eğer arızalı parçayı sökeriz ve yenisi kullanarak sızdırma yapmıyorsa binalarınızı terk ederiz. Eğer ki elimizde o parça yoksa size anlatırız ve komple bataryanın değiştirilmesi için bir fiyat söyleriz. Kabul ederseniz, malzemeyi getirtir hemen sorunu tamamlarız. Batarya ne kadar birinci sınıf olsa da ucuz yani ikinci veya üçüncü sınıf dediğimiz temiz su geçen boruları da göz ardı etmemeniz gerekir. Musluğu çeviriyorsunuz ve duvardan hafif sesler geliyor, sanki metal aşınması, betona sürtmesi veya suyun az geldiği bazı vakitlerde direkt gürültünün yani basıncın artış gösterdiği aşamalara denk gelebilirsiniz. O boru sırf bu hareketlilikten sonra yerinden çıkmaya başlarsa, duvar direkt ıslanacaktır. Vanaları kapatsanız da bir süre daha böyle devam eder.

Bağcılar hürriyet mahallesi tesisatçı sizlere ıslanan duvarlara ait hangi borudan gelen delinme veya parça çıkması gibi durumlara karşılık analiz ve sorunu çözme konusunda yeterli bilgi ve donanımlarını kullanmak istemektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87