Basın Sitesi Tesisatçı

Bahçelievler basın sitesi tesisatçı olarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği çalışmalarımızı makineler ile yapmaktayız. Bahçelievler tesisatçı firmamız kamera sistemleri kullanarak arıza tespiti , robot makineler kullanarak tıkanıklık açma hizmeti vermektedir.

Kırmadan Dökmeden Arıza Tespiti

Basın sitesi tesisatçı detay ve araştırma eksenli çalışmaları tamamlar ve karşısına çıkan tüm problemlere karşı dikkatli olmayı hedefler. Söz konusu tesisat bize ait değil yalnız en az kendi tesisatımız kadar özenli bir çalışma yapabilirsek o zaman sorunları aşabiliriz.

Basın sitesi tesisatçı ekipleri basınç kontrollerinin bina içinde veya açık alana döşenmiş tüm tesisatlarda uygulamakta ve her türlü etrafa yayılan suların nereden oluşmaya başladığı ve sebeplerine kadar geniş bir araştırma yapabilmektedir. Büyük iş makineleri ile toprağın kazılması sırasında nereden boruların geçtiğine dikkat edilmeden kepçenin kullanılması etrafı nasıl su baskınlarına çeviriyorsa, bir bina içinde duvarın arkasında herhangi bir tesisat olup olmadığına bakmaksızın, örneğin bir dolap yerleştirmek istiyorsanız oradaki delinmede aynı etkiyi yapabilir. Panik yapmamak ve ilk işiniz binanızda yer alan tüm tesisatların vanalarını kapatılması olduğunu düşünmelisiniz. Emir TESİSAT numaraları aktif ve çok sayıdadır. Hemen binalarınıza geliriz ve orada su gelen kısma termal kamera tutarak tam yerini buluruz. Arada vanayı aç-kapa yaparak konumlarını sabitleyerek, minik bir tadilat ve onu boru değişiminden sonra onarıcı, yani betonu eski haline getirici çalışmalar ile hepsi bir arada çözüm sunmaktayız.

Basın sitesi tesisatçı ile etrafa damlayan sulardan, sifon arızalarına, tuvaletten gelen kötü kokular veya atıkların her tarafa dağılması sorunu ve kimin tesisatından geldiğine varıncaya kadar gelişmiş analizleri bizde bulmanız her zaman mümkündür.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87