Talatpaşa Tesisatçı

Talatpaşa tesisatçı firmamızda kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği gibi tesisat işleri özel cihazlarla yapılır. Kağıthane tesisatçı olarak aynı gün içinde ev ve iş yerlerine hizmet sağlamaktayız.

Kağıthane Su Tesisat Ustaları

Talatpaşa tesisatçı pisuar, bide, küvet tıkanması gibi oluşumlarda yardımcı olabilir. Bu yazdıklarımızın hepsi sıvı atık giderleri ile alakalıdır. Bide tesisatı bilmeyenler açıklayalım. Tuvalet lavabosudur ve klozetten sonra temizlenmek amacıyla kullanılır. Klozetlere aşırı benzerliği karıştırılmasına neden olabilir ve katı atık atıldığında oradan gidemeyeceği için koku ve tıkanma oluştururken, eğer bizdeki tazyikli su tabancasını kullanırsak, çok sayıda küçük parçalara bölebilir ve onların gitmesini sağlarız. Talatpaşa tesisatçı yemeklerin aşırı tüketildiği restoranlar, iş hanları, hastane yemekhaneleri, AVM’deki gıda reyonları olsun oradaki lavabolara dair çalışma yapabilir. Sıklıkla tıkanması, aslında pek çok girişimde pompa ve açıcı ile birlikte denenerek hızlıca bir son durumu görebilmenizi sağlayabilirken, bazen en ufak faydası oluşmaz ve su yükselir. Müşterilere karşı mahçup olmamak adına sessiz ve hızlı bir açma işlemi gerekir. Genelde 100’lük ve üzeri gider çaplarına sahip olmalarına rağmen bahsettiğimiz problemin meydana gelmesi normaldir, çünkü tüketim fazla ve atıkları göndermede pek seçici davranılamıyor. Biz ise metal veya seramik aksamlı o lavaboyu en ufak oynatmadan kamera ile bakarken atık buldukça basınç içerikli suyu göndererek, ileri taşınmasını sağlayarak açabiliriz. Bundan kesinlikle eminiz.

Talatpaşa tesisatçı kireç sökücü ve lavabo açıcı gibi ürünlerin o malum tesisatlardaki etkisinden 100’lerce kat daha üstündür ve sonucu almak için birkaç hafta geçmesine gerek yoktur, uygulama sonrasında problemin zerresi bile orada kalamayacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87