Demirkapı Tesisatçı

Demirkapı tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmetleri vermekteyiz. Tesisatçı olarak son teknoloji teknik donanımlara sahibiz.

Demirkapı Su Tesisatı Ustaları

Demirkapı tesisatçı bayimizi aramanız sizlere haftaya veya daha geç bir süre içinde hizmet götürmemiz anlamına gelmez. Bizi arıyorsanız ve 20 dakikaya bile kalmadan binalarınıza çalışanlarımızı getirebiliriz. Bunun anlamı şudur: Sizlerin semtinde ve çok daha yakınınızda bulunan Emir TESİSAT ofisleri ile evlerinizin hızlıca onarılması ve korumaya alınması her zaman mümkündür.

Demirkapı tesisatçı 3-4 tane evlerde bulunabilen lavabo musluklarına dair analizlerde yapabilir. Aslında biz gelmeden önce sizde bunu yapabilirsiniz. Bir bardak su alın ve dikkatlice içine bakın. Belediye zararlı mikroplardan korumak için klor ekleyebilir, fakat bu bulanıklık 1 dakika içinde geçmesi gerekirken, içinde bazı dolaşan küçük maddeler, kirli yüzeyler, belki kireç veya pas kalıntısı varsa bizleri hemen arayın. Kireç miktarı aşırı ve su geçen silindirli kanalların iç çapında belli bir kalınlığa ulaştığında orada yer edinir ve bu suyu tüketmemenizi öneririz. Tek çözümü üstün cihazlar ile kireçli alanların yerlerini bulmaktır. Bunu kamera ile değil de sesler üzerine yapılması gereken süreç ile devam ettirmekteyiz. Fark edilmesi ve analizin bitirme aşamasına gelinmesi inanın 1 saati bile bulmaz. Zaten bataryaları besleyen tesisatı biz derece açısından gerekirse termal kamera ile bile yerlerini bulabiliriz, gerisi ufak bir araştırmaya kalmıştır.

Demirkapı tesisatçı ile binalarınızda ciddi ve sizleri üzecek tadilat seçeneklerini masadan kaldırmıştır. Profesyonel bir yardımı almak ve sorunlarınızdan şimdi kurtulmanın tek yolu biziz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87