Pazar günü açık tesisatçı mı aradınız Emir TESİSAT olarak pazar günleride servis hizmeti vermekteyiz. Pazar günü servis ücretimiz 50 TL dir. Tesisatçı olarak modern teknik cihazlarla hizmet vermekteyiz.

Pazar Günü Servis Veren Tesisatçılar

Bir işletmenin devamlılığı istenildiği zaman hizmet almak çok önemlidir. Tesisat servisi bu konuda diğer mesleklerden ayrılır. Bir berber pazar açık olmasada olur ancak bir patlak boru ansızın pazar günü canınızı sıkabilir. Herkesin evinde tesisat malzemeleri olacak değil veya tesisat bilgisi beceresi her kimsede olmayabilir çünkü tesisatçılık bir meslek dalıdır. Bu yüzden pazar günü açık tesisatçı arıyorsanız firmamızı arayabilirsiniz. Neden fiyat bu kadar pahalı diyebilirsiniz çalışmanın emeğin karşılığının bir bedeli vardır. Kullanılan malzemeler ekstra olarak ücretlendirilmektedir.

Pazar günü açık tesisatçı olarak ; su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri ayrıca ücretlendirilmektedir lütfen bizi arayıp fiyat teklifi alın. Cihaz kullanılarak yapılan işlemler için ayrıca fiyat vermekteyiz.

 

Pazar Günü Açık Tesisatçı

Bir cevap yazın

0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA