Kuruçeşme Tesisatçı

Kuruçeşme tesisatçı servisi ile kırmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmetleri alabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda mondern tesisat cihazları kullanılmaktadır.

Hızlı Servis Hizmeti

Kuruçeşme su tesisat yardımı ile binanın yaşlanması ve zayıf duruma düşmesi gibi vakaların çok sayıda yan etkilerini yaşam alanlarından kazıyabilirsiniz. 30 yıllık bir binada o kadar eski bir teknoloji kullanıyor ki içme suyunun tadı bile artık tahammül edilemez noktalara gelebilir. Bataryayı komple değiştirirsiniz fakat asıl sorun o sistem içinde hapsolmuş kireçlerdir ve yine sıfır bir batarya olsa da kirlenmeye devam edecektir. O halde ne yapılması gerekiyor ve nasıl bu sorunun üstesinden gelebiliriz? Kuruçeşme tesisatçı ekiplerimiz çok iyi biliyor ki kireçlerin boru içinden temizlenmesi son derece zordur ve bu kadar meşakkatli bir işleme gerçekten gereği yoktur. Biz bunun yerine nerelerde kireçte önemli bir artış var onları bar basıncı ile anlamaya çalışalım ve su geçişleri rahatlasın, bu sorunu anlama aşamasında kesinlikle fayansları kırmayalım. Analizi en ufak bir çizik bile binalara yansıtmadan yapabilme becerisine sahibiz ve tamir yani sonraki aşama bu analiz sonucuna bağlı olarak problemin büyüklüğüne göre tespit edilecektir. Bir bataryanın solundan musluk borusu geliyor dersek eğer, bizim çalışmamız ile 5 metre uzunluğundaki tüm boru içlerinde kireç artışı var. O zaman o bölgede çalışma yapılır ve zaten çıkarttıktan sonra kendiniz de ne kadar doğru bir yaklaşım içinde olduğumuzu görebilirsiniz.

Kuruçeşme tesisatçı ekipleri musluğun yalama yaptığı, açılmadığı gibi konularda volanın dönmemesi gibi genelde karşımıza çıkan sorunlara yardımcı olabilir. Bir parça arıza yaptı diye komple değiştirmek yerine küçük parçalarla durumu eski haline döndürme prensiplerimizi sizlere sunuyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87