Davutpaşa Tesisatçı

Davutpaşa tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği işlerini yapmaktayız. Tesisatçı hizmetlerimizi modern teknik cihazlarla vermekteyiz.

Cihazlı Su Tesisat Servisi

Davutpaşa tesisatçı ile basınç kontrolleri dengeli olarak yapılmaktadır. Suyu eksilen bir binada pek çok dairede aynı şekilde şikayetler varsa, bataryaya yeterince su gelmiyorsa o halde bodrum katındaki depoların kontrol edilmesi lazımdır. Bina içinde her zaman karşımıza sırf su azalıyor diye su baskınları olacak değildir. Örneğin ikinci kata doğru yükselen ana su borusu boruda parçalanırsa, oradan başlayarak alt katlara doğru beton aralıklarından su gelecektir. İşte bizim bu ıslaklıkları duvarın çekmesi durumunda bile araştırma yapmamızın önünde bir engel yoktur. Davutpaşa su tesisat tüm olasılıklar ve hata payı olan tesisatlarda inceleme yaparak kesin teşhisleri ortaya koyabilmektedir. Geri tepme veya emme sorunu olan bir sifonun etrafında koku gelmeye başlar. Sifon, tuvalet ile entegre olduğundan dolayı akıllarda tuvalete deterjan, koku giderici, sıvı sabun artığı gibi içeriklerin dökülmesi gelir. Yalnız sifon nereye yerleştirilmişse biraz yakınına gelerek kokladığınızda ana kokunun direkt oradan geldiğini görebilirsiniz. Etrafta su damlacıkları veya oluk oluk fayansın kenarından veya onu aşağıya doğru ittirerek, kıracak şekilde güçlü suların geldiğini fark ediyorsanız boru parçalarında delinme veya kırılma ihtimalleri güç kazanmış demektir.

Davutpaşa tesisatçı sadece gözle görülen ve araştırma gereği pek duyulmayan etraftaki boru patlamalarını değil, gizli yani günde 200 ml gibi son derece zayıf su çıkışı bile olsa onların yerlerini bulmada sorun yaşayacağımızı zannetmiyoruz. Sizde uzun süreliğine eski bir evde kalacaksanız eğer tesisatlardaki her türlü sıkıntıda bizleri aramalısınız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87