Güneşli Tesisatçı

Güneşli tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi 99 TL ye verilmektedir. Tesisatçı olarak modern teknik cihazlarla ev ve iş yerlerine hizmet vermekteyiz.

Profesyonel Tesisat Servisi

Güneşli su tesisat işletmemizce bina sahiplerini sıkıntıya düşürmeyecek ölçüde destek çalışması yapılmaktadır. Bildiğiniz gibi binanın pek çok bölümünde gerek batarya ve atık sistemlerine ait borular gerekse petekler ve diğer ısıtma tesisatlarına ilişkin borular döşenmiştir ve belli bir disiplin ve öncelik içerisinde hareket edilerek anlaşılması en güç olan sıkıntıları bile görebilmekteyiz. Güneşli tesisatçı ile sinyal içeren cihazlarla araştırma yapıldığı için sadece onarım aşamasına gelinince tadilat ihtimali ortaya çıkar. Bir bataryanın gövde veya başlığından akan sular veya damlama yapan başlık bölümünün tamir edilmesi iç haznelerinin değiştirilmesi ile 10 dakika bile sürmeyecek bir işlemdir. Peki, 10 ve daha uzun mesafede onu besleyen sular konusunda beton içlerinde olduğu için nereden başlamamız gerekiyor? Belki o duvardan atık veya farklı bir boruya ilişkin kaçak da olabilir. O halde analiz yeteneği ile ün salmış termal cihaz ile nereye zamanında ustalar o boruları döşemiş bakmamız gerekiyor. Büyük bir ustalık ile duvar arkasında ne var ne yoksa her şeyi görebilirken, bazen ıslaklık belli yerlerde oldukça fazla olduğunu fark ederiz. Silindirli yapıdaki boruyu görebiliyoruz, o halde onun tam üzerine gelip seslerle de bir inceleme yaparsak birkaç dakikada matkap ile belli noktaları işaretleyebiliriz.

Güneşli tesisatçı ile sizleri mağdur etmeyecek kadar kaliteli önerilerimiz mevcuttur. Yeni bir teknoloji çıkıncıya kadar şu anda en iyisi bu ve analiz ne kadar güçlü olursa sentezde o derece etkili olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87