Cennet Tesisatçı

Cennet tesisatçı ekiplermiz kırmadan cihazla su kaçağı tespiti , robotla tıkanmış gider açma ve petek temizliği konularında hizmet vermektedir. Modern tesisatçı servis hizmetini aynı gün içinde alabilirsiniz.

Özel Cihazlar ile Garantili Hizmet

Tesisatçı olarak hedefi tam anlamı ile atıkların olduğu bölgeleri bulabilecek donanımlara sahibiz. Biriken dışkılar, tuvalet kağıdı, peçeteler, tuvaletteyken içine atılan gazete ve dergi sayfaları derken yapılan hatalar ilerde başınızı ağrıtır ve tesisat arızası meydana getirir. İşte biz tüm bu arızalara karşı kanal içi görüntüleme ve açma fonksiyonu ile robot cihazlarla tam kapasite temizlik imkanını sunmaktayız.

Küçükçekmece cennet tesisatçı profesyonel hizmetler ile kesin ve tam istediğiniz sonuçlar hayal değil ve rakam açısından gerçekten maddi olarak sizleri zorlamayacak bir dizi yenilik getirdik. Tuvaletlere sadece katı ve sıvı atık atılması gerekirken işin içine yabancı cisimler girdiğinde veya temizlik ürünlerinin en ucuz ve kalitesiz olanları, içinde kağıdın hızlı şekilde erimesine engel olacak tuvalet kağıtları ve aşırı kullanılması hatları bir hayli kirletecek ve dolduracağı açıktır. Elektrik enerjisi ile birkaç kilo, daha fazla veya daha az sertliği aşırı taş gibi veyahut yumuşak formda bile olsa, içine cam şişe düşürülmüş, kadın pedi nedeniyle tıkanmış bile olsa robot cihaz kullanımı ile açılmasını biz desteklemekteyiz. Zaten ilgili maddeleri veya ürün ambalajlarını kamera ile içten gördüğümüz için ilgili fonksiyonlardan belki tazyikli su seçeneğini kullanarak bile hızlıca parçalara ayrılmasını sağlayabiliriz.

Cennet tesisatçı uzmanlarımız atıkları parçalama tekniklerini kullanmaktadır. Onları güçlü tutan bir arada kenetlenerek durmalarıdır. Eğer siz 150 bar basınçlı suyu boru içlerinde rastgele ve bilinçsizce değil kamera ile direkt atık üzerine gönderirseniz zaten problem hızlıca yok olacaktır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87