zümrütevler su kaçağı tespiti

Maltepe zümrütevler su kaçağı tespiti yapan kameralı ve dinleme cihazı kullanan tesisatçı servisi veren firmamız 99 TL ye su kaçağı bulma hizmeti vermektedir. Tesisatçı firmamızda su kaçağı , tıkanıklık , petek temizliği ve tesisat konularında aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Zümrütevler su kaçağı tespiti fayansın içindeki su sızıntılarını onaran ilaç kullanan firmadır. Fayansın içinde yer alan su kaçak sızıntısı yapan borular için ilgili tüm dairedeki şebeke borularını kapsayacak şekilde basınç testinin yapılması sonucunda sızıntıların varlığını görebiliriz. Hatta dedektör ile mikrofonlu portatif bilgisayar araştırması sonucunda sızıntının tam yerini işaretleyebiliriz. O tesisata eklenecek su borusu tamiri yapan ilaç ile tadilat bile olmadan net sonuçlara ulaşabiliriz.

Tesisat Kaçak Tespit Sızıntı Yer Tespiti

Maltepe Zümrütevler tesisatçı fayans, duvar su çatlağını kapatan firmadır. Fayansın, duvarın çatlamasını önleyen kapatıcılar mevcuttur. Lavabo taşından gelen su sızıntıların bile önlenmesinde macun çekilebilir. Fakat ilk anlattığımız şekilde sızıntının ana kaynağı olan tesisatta onarım yapılmazsa bu hiçbir işe yaramaz. Yani fayansın üzerine kapatıcı sürsek bile o noktadan değil, örneğin banyo fayansından alt kata su akıyor gibi durumlara neden olabilir. İlk yaptığımız şekilde önce tesisat kaçağının nereden geldiğini basınç testi, dedektör makinesi ile bulunması ve ardından tesisatın dışındaki duvar, fayanstaki çatlakları kapatan sıvı macun ilaç ile onarılması sonucunda çalışmalar garantili olarak tamamlanabilir.

Zümrütevler su kaçağı tespiti fayans, duvar içinde nerede su kaçağı olduğunu makineyle bulan servistir. Eğer makine kullanılmasaydı ve amatör su kaçağı bulan tesisatçı tercihinde bulunmuş olsaydınız oldukça fazla tamirat işlemleri yapılabilirdi. Su sızıntıları bulan makineler ile su kaçağı yer tespiti araştırmasında tadilat olmaz. Fayans, duvar dışından kameralı su kaçağı tespiti veya gider borularının içinde farklı bir kamerayla alt kata su sızıntısı gibi sayısız işlemler yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87