ümraniye istiklal mah tesisatçı

Tesisatınızda sorun mu var ? ümraniye istiklal mah tesisatçı telefon numarası 0216 612 55 90 kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı lavabo tuvalet gider borusu açma servisimiz vardır. Emir tesisat her türlü tesisat tamir ve onarım işlemi yanında teknoloji gerektiren hizmetlerde vermektedir.

Hizmetlerimiz

  • ümraniye istiklal mah su kaçağı tespiti
  • ümraniye istiklal mah tıkanıklık açma
  • ümraniye istiklal mah tuvalet açma
  • ümraniye istiklal mah lavabo açma
  • ümraniye istiklal mah tesisatçı petek temizliği

Ümraniye istiklal mahhallesi tesisatçı yağmur suyu borularında su kaçağı tespiti yapan servistir. Kameralı su kaçak sızıntısı bulan firmalar olarak yağmur su oluğuna kamera takılması ile ıslanma yerlerini bulabiliriz. Bazen yağmur su borusunda sızıntı durumları apartmanın, dairenin dışında ıslaklık oluşturabilir. Tam yerini kamerayla bulup, onarım için doğru kat ve yüzeyi görür ve 10’larca metre uzunluğa erişebilen kameralı cihazlarımız ile bu göreve tamamen hazırız.

Ümraniye istiklal mah tesisatçı ısıtma tasarrufu sağlayan petek temizliği servisidir. Petek temizleme yakıt tasarrufu sağlar mı? Ne zaman peteği temizletmeliyim? Bir, iki sene aralığında temizlenmesini öneriyoruz, hatta her sene yaptırmanız yakıt harcamalarında oldukça düşüş sağlayabilir ve ısınma kalitenizi artırır. Bunun sebebi sürekli su içinde üreyen pasın, kirecin makine takılması sonucunda basınçlı su ve solüsyon ile yıkanarak alınmasından geçmektedir. Kaç tane petek olduğu, kirlilik miktarı, tesisat ve kombi bakımı dahil peteği temizleyen firmalar olarak ne kadar düzeltilmesi gereken işlem varsa eksiksiz olarak yerine getirmekteyiz. Hiçbir peteğe zarar vermeden makinelerimiz ile yapılacak bu işlemlerin uzun süre vermeniz almanız önünü açmakta, garanti süreleri eklemekteyiz.

Ümraniye istiklal mah tesisatçı robotla tıkanıklık açma gider açma hizmetleri olan servistir. Makineyle tıkalı lavabo pimaş borusu açılması nasıl yapılır? Kırma dökme olmaz. Tezgah altından giderlere kameralı cihazla bakarız. Tel, kostik gibi ürünler kullanmayız. Lavabo ve diğer atık kanalları için özel üretilmiş robot makine yayı kameralı alanlardaki atık alanına yayının gelmesi ile tam olarak nesneleri sarar ve ilerletir. Kamerayla görüntüleri tekrar bakarken o nesnelerin tamamen kanalizasyona gittiğine emin oluruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87