Maltepe Zümrütevler Tesisatçı

Maltepe Zümrütevler tesisatçı firmamızda cihaz kamera robot sistemleri ile aletle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri verilmektedir. Tesisatçı firmamızda kırmadan dökmeden cihazla su arıza tespiti ve tamir servisi verilir.

Maltepe Zümrütevler Tesisat

Maltepe Zümrütevler su kaçağı tespiti ile lavabo, banyo gider süzgecinin tıkanması ve içerisinden koku gelmesi gibi şikâyetlerde lavabo içinden su püskürtme cihazımızın kullanılması ile anında açılması sağlanabilir. Ayrıca bizler tıkanıklık açma işlemlerinde kesinlikle eski türdeki çözümlerden yana değiliz ve bu şekilde prensip ile daha başarılı sonuçlar alıyoruz. Maltepe Zümrütevler tesisatçı firmamızca İstanbul petek temizliği servisi olarak iki sene boyunca daha fazla ısınan ve ısınma sorunu olmayacak kalorifer sistemlerini sizlere vaat ediyoruz. Petek içlerinde ne kadar az yer kaplasalar da küçük kireç, çamur gibi birikintiler yeni ısınan sıcak suyun geçişini engellemek için yeterlidir. Yalnızca bir petek içinde yoğunluk olsa bile sıradaki peteğe istenildiği gibi sıcaklık geçmeyecektir. Biz ise havlupana veya kombiye en yakın olan petekten, en uzakta olana kadar içindeki tüm pislikleri tamamen dışarıya tahliye edecek düzeyde çalışmaları yapabilecek temizleme cihazı ve içine bazı çözücü sıvı ürünleri ekleyerek işlemleri sürdürüyoruz. Petek dışında ise termal kamera ile bazı sıcaklık ölçümleri yaparak ilgili ısınma sorunları olan kalorifer boruları ve yüzeylerini tespit edebiliriz. Petek metalinden damlayan suları kapatmak için ayrıca ürünlerimiz de bulunmaktadır. Artan doğal gaz masraflarını azaltmak için akılcı ve pratik yöntemler arıyorsanız kesinlikle petek içlerini adeta yeni gibi hale dönüştürecek bu çözümleri bizimle almanızı öneririz.

Maltepe Zümrütevler tesisatçı olarak aktif su kaçağı tespiti işlemlerinde bilgisayar destekli sistemleri kullanıyoruz. Çamaşır veya bulaşık makinası giderinin sızdırması gibi durumlarda ilgili tık su kanalı İçinde kamera ile inceleme yapabilir ve ilgili noktaları tespit edebiliriz. Bu yalnızca bir örnek olup daha fazla ve karmaşık türdeki sorunları da bu şekilde netlik içerisinde sonuca bağlayabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87