Maltepe Dragos Tesisatçı

Maltepe Dragos tesisatçı ekipleri kırmadan kameralı cihazlarla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve su tesisatçısı hizmetleri 0551 231 83 55 den bize ulaşın. Tesisatçı firmamızda son teknoloji su arıza tespit cihazları kullanılmaktadır.

Maltepe Dragos Su Tesisatçısı

Dragos su kaçağı tespiti her zaman tıkanıklık açma işlemlerini söz konusu problemleri anlamak için bazı tespitlerde bulunur. Bazen tuvalet içerisinde oldukça geniş yer kaplayabileceği tuvalet kâğıtları gibi bölgelerin kamera ile önceden görülerek Farklı bir cihaz başlık kullanılması ile kanallardaki atıkların kanalizasyona gönderilmesi pekâlâ mümkündür. Maltepe Dragos tesisatçı firmamızca petek temizliği işlemleri ev, ofis kirlenmesine yol açmadan devam etmektedir. Merkezi ısıtma sistemi kullanan binalarda petek içi temizlik işleminin yapılması havlupan girişi ile olmaktadır. Peteklere çözücü sıvıların gönderileceği ve petek içindeki kirliliklerin alınacağı iki bağlantı kablosu ve cihazın kireç, pas gibi maddeleri filtreleme yaparak ayrıştıracağı hazne ile 1-3 petek ortalama 1 saatte temizlenebilir. Bina içindeki sayısız kalorifer sistemi veya apartmandaki tüm dairelerde aynı işlemlerin yapılması için yeterince cihaza ve teknik elemana sahibiz. Ayrıca bu zaruri bir ihtiyaçtır. Yeni nesil veya yepyeni petekleri kullanıyor olsanız bile genleşme ve içindeki maddelerin suyun ısıma, soğuma esnasında ortaya çıkması sıcak suyun ilerlemesi önünde engel teşkil ederken, tertemiz hale getirebilecek düzeneklerimiz vardır. Örneğin, havlupan girişi kullanılarak bu maddeleri tuvalete veya küvet giderine gönderebilir, her peteğin mutlaka içinde olması gereken ve metali koruma özelliğine sahip olan kimyasalları mutlaka aktarabiliriz. Son kontrolleri tamamlara ve güven içinde kullanıma hazır şekilde sizlere teslim ederiz.

Maltepe Dragos tesisatçı ile ihtiyacınız olan su kaçağı tespiti çalışmasında maksimum verim sunmaktayız. Yatak odasındaki petek boruları su mu kaçırıyor? Bizi arayın ve petek metali sızıntısını kapatabilecek kimyasal uygulamasını hemen başlatalım.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87