Maltepe İdealtepe Su Kaçağı Tespiti

Maltepe İdealtepe su kaçağı tespiti yapan cihazlı su tesisatçısı servisi kırmadan dökmeden aletle su kaçağı bulma hizmeti veriyoruz. Tesisatçı olarak modern kaçak su tespit cihazları ile aynı gün içinde ev ve iş yerlerinde yaşanan sorunlar ı gidermekteyiz.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Maltepe idealtepe tesisatçı hizmetleri İstanbul’da benzer şekilde aynı görevi üstlenen firmalardan genel anlamda daha üstün şekilde devam etmektedir. Bildiğiniz gibi kaçak türleri oldukça çeşitlidir. Bir tuvalet kaçağı için kızıl ötesi cihaz kullanamazsınız, çünkü bu cihaz sıcak su sızıntılarına ilişkindir. Tuvalet ve lavabolara ilişkin sorunlar için problemi anlamak amacıyla kameralar kullanırız. Ayrıca geriye kalan tek seçenek ise bataryalara gelen içme suları için kesinlikle ses detektörleri ile analiz gerçekten etkilidir. Maltepe İdealtepe su kaçağı tespiti teknikerlerimizi arayarak bazen küçük de olsa bilgi aldıktan sonra telefonu kapatan müşterilerimiz oluyor. Belki bizim verdiğimiz bilgilerin üzerine internetten bulduklarını da ekleyerek bir karara yönelmiş olabilirler. Duvardaki ıslaklığın kendiliğinden geçebileceğini düşünmemeniz gerekiyor. Örneğin, çatı katının bir altında yer alıyorsunuz ve yoğun şekilde Kış aylarında birkaç defa tavandaki boşluklardan, deliklerden su akmaları gördünüz. Eksiklik çatı izolasyonu olabilir. Bu yerine gelmediği sürece problem çözülmez. Son birkaç aydır akma olmuyor diye duvarı tekrar boyamaya kalktığınızda hata yaparsınız. Çünkü bir kere ıslanan duvarın eğer ki problem tam olarak çözülmemişse tekrar ıslanma ihtimali vardır.

Maltepe İdealtepe su kaçağı tespiti uzmanlarımız sızıntı kaynağını duvar içlerine yer alan yoğun veya hafif şekilde duran nem, ısı, sıcaklık, suyun adeta haritasını çıkartarak bulabilecek teknolojiye sahiptir. İdealtepe su kaçağı tespiti servis çalışanlarımıza güvenin ve binalarınızda gerçekten bilinçli şekilde bina türü ne olursa olsun yardımcı olalım.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87