Görüntülü Su Kaçağı Bulan Tesisatçı Servis

Görüntülü su kaçağı bulan tesisatçı servis olarak son teknoloji robot cihazlarla kırmadan su kaçağı tespiti hizmeti veriyoruz. 0551 231 83 55 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Görüntülü Su Kaçağı Tespiti

Görüntülü su kaçağı bulan tesisatçı servis su sızıntısının tam yerini gösteren cihazlar kullanır. Evi havalandırıyorsunuz fakat evin içinde rutubet, nem sorunları bir türlü geçmiyor mu? Görüntülü cihazla su kaçaklarına bakan firma olarak nerede ıslaklık, rutubetin en yoğun olduğunu gösteren termal kamera ile inceleme yapmamızı ve binaya zarar vermeden su kaçağı bulan tesisatçı ekiplerinden destek almaya ne dersiniz? Görüntülü su kaçağı bulan tesisatçı servis üst kattaki dairelerden su geliyor sorunlarını çözen firmadır. Üst, yan dairelerden, evimin duvarı, fayansından su geliyor gibi sayısız durumlarda termal kamera betonun içine döşenmiş kalorifer, kombi su tesisatında kaçak arama amaçlı kullanılabilir. Plastik borudaki ek yerlerinde ayrışma veya matkap ile duvarı deldiğinizi düşünürsek su tesisatına denk gelmiş bir problem oluşabilir. Tesisatı incelemek için su kaçağı bulan firmalar olarak duvara, fayansa termal kamera tutarız. Sizin dairenizden alt kata su sızması gibi durumlar oluşabilir ve hemen önlenmesi gerekir. Kameralı tesisatçı termal kamera farklı renklendirmeler ve tesisatın içinden geçen su sıcaklıklarını analiz ederek, su derecesi ve boru güzergahını göstermektedir. Suyun yuvarlak ve öbekleşmiş şekilde betonun içinde yayıldığı noktaları da göstererek kusursuz analiz yapmamızı sağlar.

Görüntülü su kaçağı bulan tesisatçı servis su sızıntı belirtilerini cihazla arayan firmadır. Su kaçağı belirtileri nelerdir? Su sayacı musluk açık olmadığı halde sürekli dönmesi, seramiklerin renk değiştirmesi, duvar, fayans içinden su sesleri gelmesi, su faturasının yüksek gelmesi gibi örneklendirebiliriz. Görüntülü su kaçağı tespit etme hepsinin araştırılması için bize ulaşabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87