kadıköy bahariye tesisatçı

Dairede su kaçağı ve tıkanıklık problemlerinde kadıköy bahariye tesisatçı arayabilirsiniz telefon numarası 0216 612 55 90 dan arayabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda son teknoloji kamera sistemleri ve tıkanıklık açma robotları ile aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Kadıköy bahariye en yakın tesisatçı ekibimiz size bir telefon kadar yakın tesisat tamir ve montaj hizmetleri için bizi arayabilirsiniz.

Bahariye Tesisat Servisi

Kadıköy bahariye tesisatçı banyo, mutfak lavabo giderini açan servistir. AVM tıkanıklık açma gibi sayısız işlemlerimiz mevcut ve banyo lavabo gideri tıkandı sorununda hiçbir noktayı kırmadan borudan geri tepen suyun durdurulması işlemi için kanal içine gönderilecek kamera ile dikkatlice tıkanma alanlarını saptıyoruz. Süzgeç altı ve duvar arkası pimaş içindeki atıklar buna neden olabilir. Özel su püskürtme makinesi ve robot makinedeki yaylar ile atıklarda hareketi sağlayarak tamamen kanalizasyona akmasını tadilat yapmadan uygularız.

Kadıköy bahariye tesisatçı makineyle radyatör petek temizliği yapan firmadır. Nasıl yapılır? Peteğin içinin tıkanması kireç, pas maddelerinden dolayı olabilir. Su geçişi engellenir, hatta eşanjör delinmesi, radyatör musluğunun kapanması, açılmaması, pompa arızası gibi sebeplerden dolayı da fazla yakıt tüketmenizin önü açılabilir. Biz sırf peteğin için temizleyen servis değiliz. Kombi, tesisat bakımı ve arıza neredeyse ekibimiz bulur ve önlemler alır. Örneğin, petek kenarına takılacak bir hortum ile kireç, pasın çözünmesini sağlayacak petek içini açan, yıkayan solüsyon ile basınçlı suyun da etkisi ile tüm kirlerin, atıkların olduğu gibi alınmasını sağlayarak daha rahat bir kış geçirmenizi birkaç saat için ve garantili olarak sunabiliriz.

Kadıköy bahariye tesisatçı zemin altında oluşan su kaçakları önleyici ilaç kullanmaktadır. Su kaçağı oluştuğunda gürültü açığa çıkabilir. Zeminde su sızıntıları varsa alt kata su akıntısı, kaçağı şeklinde görülecektir. Zemine yerleştirilecek su kaçağı tespiti dinleme makinesi ile sesleri tam olarak inceler, filtreleme yaparak su kaçağı sızıntısının nereden geldiğini kırmadan nasıl bulurum gibi bir sorunuza cevap ararız. Gerçekten hatasız denebilecek bir analiz olup küçük ses dalgaları oluşması bile yeterli olup nokta yerlerini görür ve orada onarma çalışmaları yaparız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87